Atrakcyjne i niedrogie artykuły BHP dla mężczyzn, kobiet i dzieci

O bezpieczeństwie i higienie pracy powinien pamiętać każdy, kto zabiera się do wykonywania z pozoru nawet najbardziej błahych czynności. Przecież od małego uczymy nasze dzieci, aby uważały na wysokości lub nie wkładały palców do kontaktu. Szczególne obowiązki w zakresie BHP dotyczą pracodawców i pracowników oraz uczestników różnego rodzaju zajęć, np. szkolnych. Warto wiedzieć, że producenci odzieży i akcesoriów BHP oferują produkty dopasowane do płci oraz wieku użytkowników.

Produkty BHP dla mężczyzn

Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy coraz lepiej rozumieją istotę przepisów BHP. Właściwe zabezpieczenie osób pozwala na zachowanie ich w zdrowiu oraz życiu. Nauczeni doświadczeniem innych ludzi, wolimy zawczasu zabezpieczyć się przed różnymi nieszczęściami. A o upadki, uderzenia, stłuczenia nie trudno podczas wykonywania obowiązków zawodowych budowlańca, hydraulika, dekarza, stolarza, elektryka i przedstawicieli wielu innych profesji.

Szczególnie godny polecenia sklep BHP to internetowy sprzedawca Glovex.com.pl. W jego asortymencie znaleźć można naprawdę imponujący wybór odzieży, obuwia i akcesoriów BHP. Fachowcy mogą zaopatrzyć się tutaj w:

  • odzież roboczą i ochronną, w tym: kamizelki odblaskowe, bluzy i spodnie robocze, kamizelki robocze, czapki pod kask, fartuchy, kombinezony, hełmy, nagolenniki, bieliznę termoaktywną, odzież przeciwdeszczową,
  • rękawice robocze i ochronne,
  • obuwie robocze i ochronne, takie jak: półbuty, gumowce, sandały robocze, ochraniacze na buty,
  • akcesoria chroniące drogi oddechowe, w tym: maski, półmaski, filtry, pochłaniacze, kaptury,
  • akcesoria chroniące głowę, np. hełmy antyskalpowe, kaski do pracy na wysokości,
  • akcesoria do ochrony twarzy i oczu,
  • akcesoria chroniące przed upadkiem,
  • produkty służące do ochrony słuchu.

Sprzedawca proponuje wyroby renomowanych marek, które specjalizują się w produkcji artykułów BHP. Co ciekawe oferuje także możliwość oznakowania zakupionych produktów logo firmy. W opcji są: nadruk standardowy, druk sublimacyjny oraz haft.

Produkty BHP dla kobiet

Jeszcze jakiś czas temu produkty BHP były produkowane z myślą o panach. Kobiety zmuszone były zatem do tego, aby nosić przyduże ubrania robocze. Obecnie w ofercie sklepu Glovex znaleźć można reprezentacyjną odzież BHP uszytą z myślą o damskiej sylwetce. Są to zatem stroje dopasowane i taliowane, które oczywiście jednocześnie spełniają normy BHP.

Katalog produktów obejmuje, między innymi: damskie bluzy i spodnie robocze, damskie gumowce, damskie koszulki polo, bezrękawniki dla kobiet, damskie ogrodniczki robocze, rękawice wzmacniane skórą, kurtki softshell, damskie płaszcze przeciwdeszczowe, czapki ocieplane, kaski ochronne, okulary ochronne, damskie półbuty robocze. Damska odzież BHP dostępna jest w przyjemnej dla oka kolorystyce.

Produkty BHP dla dzieci

Jeśli potrzebujemy odzieży i akcesoriów BHP dla dzieci, to najlepszym miejscem do ich zakupu jest sklep Glovex.com.pl. Znajdziemy tutaj wszystkie niezbędne produkty, które przydadzą się maluchom w poznawaniu świata, w tym podczas udziału w różnych warsztatach czy spotkaniach.

Oferta artykułów BHP dla dzieci obejmuje: kamizelki ostrzegawcze, dziecięce spodnie robocze, dziecięce rękawice robocze, nauszniki przeciwhałasowe, gumowce dla dzieci, fartuchy dziecięce, kurtki przeciwdeszczowe dla dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here