Bezpłatna wstępna pomoc frankowiczom

0
995

Osoby, które kilka lat temu wzięły kredyt we frankach szwajcarskich miały plany i marzenia. Chciały wybudować dom, kupić mieszkanie, założyć rodzinę bądź po prostu spokojnie i wygodnie żyć. Niestety po kilku latach spłat rat nagle okazało się, że kredyt, który miał im to wszystko umożliwić był największym błędem w ich życiu. Przedstawiany, jako stabilny, pewny i wiarygodny okazał się być kosztowną pomyłką. Czy coś można z tym zrobić?

Spis Treści

Od czego rozpocząć walkę z bankiem?

Banki to zwykle duże międzynarodowe korporacje. Wspierają je kancelarie prawne. Nie znaczy to jednak, że z bankiem nie da się wygrać. Jak pokazują dotychczasowe wyroki sądów wielu osobom udało się udowodnić bankom celowe wprowadzenie klientów w błąd. Walki z bankiem nie należy się bać. Pierwszy krok to bezpłatna wstępna pomoc frankowiczom udzielana przez wyspecjalizowane kancelarie prawne. Pracownicy kancelarii na podstawie przesłanych dokumentów kredytowych ocenią sytuację. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu są w stanie podjąć właściwe kroki prawne, które mogą doprowadzić do znaczącego obniżenia kosztów kredytu. Pomoc kancelarii jest w tej sytuacji niezbędna. Sama analiza dokumentów,  przez osobę, która, na co dzień nie ma styczności z prawem, jest praktycznie niemożliwa. Pracownicy kancelarii już na podstawie wstępnej analizy dokumentów dokładnie wiedzą, co należy zrobić.

Skutki pracy kancelarii prawnej

Frankowicze wielokrotnie zostali wprowadzeni w błąd przez banki, które udzielały im kredytu. Pracownicy kancelarii, dzięki swoim działaniom potrafią obniżyć przyszłe raty kredytu nawet o 1/3. Często dochodzi również do sytuacji, w której klienci kancelarii zostają zwolnieni z oprocentowania kredytu, a w skrajnych przypadkach zdarzało się również, że ich kredyt na skutek działań prawników stawał się całkowicie darmowy. Zyski klientów kancelarii można liczyć w tysiącach złotych. Warto przesłać dokumenty kredytowe do darmowej wstępnej analizy i sprawdzić, czy również w Państwa przypadku jest szansa na uzyskanie obniżenia kosztów kredytu. Link do formularza: https://www.stop-frank.pl/kontakt/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here