Bielizna męska

Bielizna to istotny element garderoby każdej osoby. Stanowi ona zabezpieczenie miejsc intymnych oraz chroni powierzchnię naszego ciała przed czynnikami zewnętrznymi. Wielu mężczyzn posiada swój ulubiony rodzaj bielizny, z której korzystają na co dzień. Jeśli planujesz zakup bielizny dla swojego partnera, wówczas warto przyglądnąć się zawartości jego szuflady oraz poznać prywatne preferencje. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele męskiej bielizny oraz podpowiadamy na jakie cechy zwrócić uwagę w czasie zakupów, by okazały się udane.

Spis Treści

Podkoszulki męskie – jak wybierać, by trafić? 

Dla wielu mężczyzn podkoszulek to podstawowy element każdego stroju, który zakładają niezależnie od warunków panujących na zewnątrz oraz okazji. Podkoszulki świetnie sprawdzają się jako dodatkowa warstwa izolująca; są także niezastąpione ze względów higienicznych. Najczęściej podkoszulki męskie wykonywane są z materiałów antyalergicznych, w wysokim stopniu przewiewnych. Do takich należy bawełna, która idealnie nadaje się do produkcji podkoszulków. Bawełna aktywnie wentyluje powierzchnię skóry, odprowadzając z niej nadmiar wilgoci oraz ciepło. 

Dużą zaletą zakupu podkoszulków dla mężczyzn jest fakt, że ubrania te występują w uniwersalnych rozmiarach oraz krojach. Dzięki temu wiele podkoszulków nadaje się do stosowania przez osoby o różnej masie oraz różnej sylwetce. Jest to też duże ułatwienie w czasie kupowania podkoszulków dla swojego chłopaka lub męża. 

Bokserki, slipki czy bielizna erotyczna? 

Majtki to kolejna grupa produktów zaliczanych do bielizny męskiej. Znajdują się w niej rozmaite wersje majtek, wśród których prym wiodą bokserki oraz slipy. Większość mężczyzn stosuje na co dzień właśnie te dwa rozwiązania. Mają one woje ewidentne zalety, o których warto wspomnieć. Bokserki przylegają bezpośrednio do ciała, chroniąc miejsca intymne oraz przeciwdziałając przetarciom. Bokserki występują w wersjach luźnych oraz obcisłych, różniących się stopniem dopasowania do sylwetki. Jeśli Twój partner posiada już bokserki w swojej garderobie, wówczas warto zdecydować się na zakup modelu stosunkowo podobnego do już posiadanych. 

Slipki to bardziej klasyczny typ bielizny męskiej, który ma swoich wielu oddanych amatorów. Slipki są powierzchniowo mniejsze niż bokserki, lecz również stanowią dobre zabezpieczenie miejsc intymnych. Choć wiele kobiet uważa slipki za niezbyt atrakcyjne, to jednak z pewnością odnajdziesz parę, która spodoba się Tobie jak i Twojemu partnerowi. Szczególnie że oprócz klasycznych modeli slipek znajdziesz także bardziej awangardowe kroje i fasony, mogące wyeksponować atuty erotyczne Twojego chłopaka. 

Skoro już mowa o atutach erotycznych, to warto też wspomnieć o bieliźnie erotycznej męskiej, która tworzy bardzo rozbudowaną kategorię. Wiele kobiet sięga po majtki odsłaniające pośladki, majtki wykonane z delikatnej siateczki lub majtki wykonane z erotycznych materiałów. Do grupy tych ostatnich zalicza się skóra naturalna i ekologiczna, a także różne odmiany materiałów syntetycznych o przypominającej lateks strukturze. Dobrym pomysłem mogą być tak zwane jock strapy, majtki idealne w eksponowaniu atutów męskiej sylwetki i miejsc intymnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here