deratyzacja

Co kryje się pod tymi nazwami i jak wybrać profesjonalne usługi DDD? W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły. Wybierz najlepsze rozwiązanie, które zapewni Ci komfortową pracę w biurze. 

Dezynfekcja

To termin, który w czasie pandemii koronawirusa odmieniany był przez wszystkie przypadki. Zdaniem naukowców skuteczna dezynfekcja rąk stanowi czynnik, który przyczynia się do uniknięcia zakażenia. Dla zwiększenia bezpieczeństwa nie wystarczy jednak higiena dłoni. Bardzo ważna jest również higiena w miejscu pracy.

Fachowa firma DDD – Vaco przeprowadzi perfekcyjną dezynfekcję przy pomocy środka zatwierdzonego przez WHO. Dzięki temu uzyskasz pewność, że powierzchnia biura będzie wolna od wirusów i innych szkodliwych drobnoustrojów. 

Warto nadmienić, że firma Vaco zajmuje się dezynfekcją nie tylko w biurach, ale również w zakładach przemysłowych, zakładach produkcji spożywczej, restauracjach i lokalach gastronomicznych, halach, magazynach, centrach handlowych, szpitalach, placówkach edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, a także w przestrzeni zewnętrznej. Kompleksowe usługi to bez wątpienia oznaka profesjonalizmu.

Dezynsekcja 

Dezynsekcja stanowi zabieg, którego celem jest wyeliminowanie owadów oraz ich jaj i larw. To szczególnie istotne dla firm zajmujących się przetwórstwem rolnym czy spożywczym. Najczęściej zwalcza się karaluchy, prusaki, pluskwy, rybiki, mole, mrówki, osy, szerszenie, obrzeżki czy meszki.

Z zabiegów dezynsekcyjnych często korzystają również właściciele przedsiębiorstw, w których praca ma charakter biurowy. Przed skorzystaniem z usługi należy oczywiście wskazać skupisko owadów, co znacznie ułatwi pracę przedstawicielom firmy DDD. Ponadto warto odsunąć wszystkie meble, które utrudniają dostęp do ścian. Owady najczęściej bytują w trudnodostępnych miejscach, a do pomieszczeń przedostają się przez szczeliny. Doświadczeni eksperci z firmy Vaco doskonale znają się na rzeczy i perfekcyjnie rozwiążą problem.

Deratyzacja

Mowa tu o zabiegach, które mają na celu eliminację gryzoni. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jakie zagrożenia niosą za sobą myszy czy szczury. Mowa tu o rozprzestrzenianiu groźnych dla ludzi chorób. Nie bez znaczenia są również szkody gospodarcze (zanieczyszczenie oraz niszczenie żywności i surowców). Ponadto gryzonie mogą uszkodzić nstalacje telekomunikacyjne, informatyczne, sieci wodno-kanalizacyjne, a nawet konstrukcje budynków.

Specjaliści z firmy Vaco prowadzą deratyzację przy użyciu środków chemicznych bądź fizycznych. Wewnątrz obiektu najczęściej stosują metody mechaniczne w postaci pułapek żywołownych czy zatrzaskowych. Natomiast na zewnątrz znakomicie sprawdzają się stacje deratyzacyjne ze specjalnymi preparatami z substancjami wabiącymi i substancja czynną. To przekłada się na bardzo wysoką skuteczność. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców skorzystało z tego rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here