Giftbox dla Twojego zwierzaka

Posiadacze psa lub kota doskonale wiedzą, jak wiele poświęceń wymaga wychowanie zwierzaków. Dbanie o ich potrzeby jest porównywalne do opieki nad małym dzieckiem. Zwierzęta potrzebują cierpliwości, czułości i miłości, regularnych wizyt u weterynarza oraz dobrego, zdrowego jedzenia. Dużo czasu i pracy owocuje posiadaniem wiernego przyjaciela, który poprawi humor nawet w najgorszy dzień. Bardzo istotna jest również zbilansowana dieta, a w jej doborze mogą pomóc eksperci z Petbox.pl. Wybierz produkty dla swojego pupila i zamów paczkę pełną wartościowych rzeczy.

Spis Treści

Karma dla psów

Wyposaż giftbox dla swojego psiaka w odpowiednią dla niego karmę, która zapewni mu prawidłowe proporcje składników odżywczych i dostarczy energii na cały dzień. Na Petbox.pl znajdziesz zdrową, zbilansowaną karmę dla psów w każdym wieku. Przede wszystkim szczenięta potrzebują karmy dopasowanej do ich potrzeb  – aktywności, wagi czy rasy. Odpowiednio dobrana karma zapewnia prawidłowy rozwój oraz zdrową sierść i zęby.

Psiaki to mięsożercy, dlatego większość dostępnych karm opiera swój skład na mięsie. Do wyboru jest karma sucha oraz mokra. Decyzję należy podjąć na podstawie własnych przekonań – karma sucha posiada mniej wody i dostarcza więcej kalorii, natomiast karma mokra zdecydowanie częściej przypada zwierzakom do gustu ze względu na atrakcyjną konsystencję, zapach i smak.

Karma dla kotów

Koty to zwierzęta majestatyczne i wyjątkowe. Aby były zdrowe i miały miękkie futerko należy dbać o ich zbilansowaną dietę. W tym celu warto przyglądać się zawartości każdej karmy, którą chcemy podać pupilowi. Unikaj konserwantów i składników, których nie znasz. Zaufaj Petbox.pl i kup karmę, która ma jasny skład oraz dostarcza dużo cennych witamin i minerałów. Wybieraj spośród saszetek, puszek czy ekonomicznych paczek i zafunduj swojemu kotkowi zróżnicowane posiłki.

Smaczki dla grzecznych zwierząt

Dobra karma wpływa nie tylko na zdrowie, ale również na zachowanie zwierząt. Szczęśliwy pies czy kot zachowuje się grzecznie, więc z pewnością zasługuje na nagrodę w formie przysmaku. Na Petbox.pl znajdziesz smaczki dla psów i kotów pod różnymi postaciami. Są wygodne do podania i zawierają jasny skład. Przysmaki możesz stosować do nagradzania swojego zwierzaka, ale również podczas dyscyplinowania czy uczenia go nowych nawyków.

Stwórz oryginalny giftbox dla zwierzaków i ciesz się dodatkowymi gratisami do każdej paczki. Petbox.pl pozwala na stworzenie personalizowanego profilu Twojego pupila, aby w jak najlepszy sposób dobrać zalecaną dla niego karmę, a także akcesoria do zabawy lub środek pielęgnacyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here