Jak zagospodarować przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu

W obecnych czasach znacznie częściej i o wiele chętniej zaopatrujemy się w większą liczbę ubrań, sprzętów, przedmiotów codziennego użytku czy też ozdób. Niestety z czasem bardzo łatwo zauważyć, że ilość posiadanych przez nas rzeczy zaczyna nas przytłaczać, a także zajmować zbyt dużo przestrzeni w naszym domu lub mieszkaniu. To z kolei może znacznie utrudnić nam codzienne funkcjonowanie. W jaki sposób sprawić, że zyskamy więcej miejsca? Pomocna może okazać się usługa self storage.

Spis Treści

Nadmiar przedmiotów w mieszkaniu – co robić?

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru odzieży, a na dziecięce zabawki zaczyna powoli brakować miejsca w pokoju? Dodajmy do tego jeszcze sprzęt sportowy, który zajmuje miejsce w korytarzu i ozdoby świąteczne, które w końcu trzeba gdzieś spakować. Taki scenariusz z pewnością jest bliski znacznej części osób. Co robić w takiej sytuacji?

Kiedy zdasz sobie sprawę, że nadmiar przedmiotów w Twoim mieszkaniu zaczyna Cię przytłaczać, pora na generalne porządki. Dokładnie przejrzyj zawartość swojej szafy, ale sprawdź też, czy znajdują się w niej może ubrania, w których od dawna nie chodzisz, a jedynie zajmują miejsce. Jeśli są w dobrym stanie możesz je oddać lub sprzedać. Sytuacja wygląda bardzo podobnie z garderobą oraz zabawkami dzieci. Może w ich pokoju w dalszym ciągu znajdują się zabawki, którymi już od dawna się nie bawią? To idealny pretekst do tego, aby podarować je dzieciom swoich przyjaciół lub rodziny.

Niestety w przypadku sprzętu sportowego i ozdób świątecznych sytuacja może być bardziej problematyczna. Gdzie je przechowywać, aby do momentu, gdy znów będą nam potrzebne, nie uległy uszkodzeniu?

Self Storage – pomoc w uporządkowaniu mieszkania

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu, aby sprawić, by nadmiar przedmiotów nie zajmował zbyt dużej ilości miejsca lub nie wiesz, gdzie umieścić przedmioty sezonowe, z pewnością zainteresuje Cię usługa self storage. Dzięki niej możesz bez problemu umieścić nadprogramowe przedmioty w bezpiecznym miejscu i mieć do nich dostęp zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Jak działa usługa self storage? Na początku wybierasz interesujący Cię rozmiar pomieszczenia, w którym chcesz umieścić swoje sezonowe ubrania, sprzęty czy też inne przedmioty. Potem ustalasz, jak długo chcesz korzystać z danej przestrzeni – umowę możesz podpisać też na czas nieokreślony z 30-dniowym wypowiedzeniem – , a następnie swoje przedmioty umieszczasz w bezpiecznym miejscu, do którego ustalasz kod dostępu.

W Polsce usługa self storage zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością, a firmą, która ją oferuje jest Less Mess Storage. Placówki znajdziesz w największych miastach w Polsce, na przykład w Warszawie. W tym mieście są one dostępne w następujących dzielnicach:

  • Bemowo – ul. Batalionów Chłopskich 114 B (S8);
  • Wawer – ul. Kosmatki 2 (Trasa Siekierkowska);
  • Białołęka – ul. Ostródzka 50 A (Trasa Toruńska);
  • Włochy – Al. Krakowska 271 (Lotnisko Chopina).

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących lokalizacji, zajrzyj pod następującym adres: https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here