Kanał niedostępny w Twoim pakiecie

Życie bez telewizji byłoby zwyczajnie nudne. Po ciężkim dniu w szkole, na uczelni czy w pracy nie ma nic lepszego niż wygodny fotel lub kanapa i ulubiony program, film albo serial. Czasem może się jednak okazać, że kanał, na którym emitowany jest program, nie znajduje się w Twoim pakiecie. Co w takiej sytuacji? Jakie oferty przygotowali dla swoich klientów dostawcy telewizji i Internetu?

Spis Treści

Jak wybrać pakiet telewizji i Internetu?

Każdy najlepszy dostawca usług internetowych ma w swojej ofercie również pakiet telewizji. Dzięki temu możesz w łatwy sposób połączyć dwie usługi ze sobą i cieszyć się pełną ofertą. Dostawcy telewizji tworzą specjalne pakiety kanałów, dzięki czemu możesz wybrać interesujący Cię zestaw. Nie oszukujmy się. Większość z nas ma kilka wybranych kanałów TV, które go interesują. Mogą to być programy informacyjne, sportowe, dokumentalne czy filmy. O gustach się nie dyskutuje, jednak preferencje odnośnie wybranego pakietu mogą się z czasem zmienić. Gdy podpisywałeś umowę, być może interesowały Cię wyłącznie kanały informacyjne, jednak gdy Twoja rodzina się powiększa, każdy z jej członków ma inne potrzeby. Ty wolisz filmy dokumentalne, żona – filmy i kanały rozrywkowe, a dziecko chciałoby pakiet kanałów z bajkami. Dostawcy telewizji, tacy jak Vectra czy INEA, przygotowali specjalne paczki tematyczne, dzięki którym możesz wybrać konkretny zestaw, który w najlepszy sposób odpowiada Twoim potrzebom. Co takiego oferują?

Najlepszy Internet w Polsce – na którego dostawcę postawić?

Jak już wspomnieliśmy, obecnie dostawcy telewizji i Internetu prześcigają się w tworzeniu kolejnych pakietów. Klienci mają różne potrzeby, więc konieczne jest dostosowanie oferty pod ich wymagania. Co mają do zaoferowania Vectra oraz INEA?

Vectra – czego możesz oczekiwać od tego dostawcy telewizji?

Vectra przygotowała pakiet Internetu oraz telewizji. W zestawie jest 39 kanałów (w tym 22 w jakości HD) oraz łącze o prędkości 600 Mb/s. Koszt tej usługi to 49,99 zł za miesiąc przez pierwszy rok korzystania. Od 13 miesiąca cena wzrasta do 54,99 zł. Vectra zapewnia również instalację wszystkich urządzeń. Koszt tej usługi to symboliczna złotówka. Minimalny okres obowiązywania umowy wynosi 12 miesięcy. Vectra umożliwia również poszerzenie standardowego pakietu o TIDAL Premium, czyli platformę muzyczno-rozrywkową, czy prasę online. Jest to cyfrowy kiosk, który daje dostęp do największych polskich tytułów.

INEA – czy jest to najlepszy dostawca usług internetowych?

Jak wynika z rankingu portalu Speedtest.pl, również w 2021 roku INEA mogła pochwalić się tym, że oferowała najszybszy Internet domowy w kraju. Światłowód symetryczny, który jest dostępny w pakiecie z telewizją, gwarantuje przepustowość wyższą niż 1 Gb/s. Usługę tę możesz połączyć z HIWAY – to telewizja przez Internet, która daje Ci dostęp do kanałów TV, filmów czy seriali. Pakiet „Start” to koszt 9,90 złotych miesięcznie. HIWAY jest dostępny w każdym miejscu. Nie potrzebujesz żadnego kabla. Warto również wspomnieć, że INEA daje możliwość włączania i wyłączania wybranych paczek tematycznych kanałów nawet na krótki czas, bez konieczności podpisywania umowy długoterminowej. W związku z tym, jeśli postanowisz, że dany pakiet Ci nie odpowiada lub będziesz chciał poszerzyć obecny zestaw, wystarczy wybrać odpowiedni produkt. Minimum formalności, maksimum radości z telewizji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here