Krótkie życzenia bożonarodzeniowe
fot. Pixabay

Okres świąteczny to nie tylko czas, gdy kupuje się prezenty i przygotowuje wigilijne potrawy dla najbliższych. Warto także pamiętać o tych, z którymi na co dzień nie ma się kontaktu. Dalsi znajomi, koledzy i koleżanki z dawnych lat oraz z byłych miejsc prac. Odezwij się do nich, dając znać, że pamiętasz i miło ich wspominasz. Idealnie nadają się do tego krótkie życzenia bożonarodzeniowe.

Spis Treści

Nienachalny sposób na to, aby się komuś przypomnieć

Nie musisz składać życzeń osobiście – nie do każdego będziesz przecież dzwonić. Śmiało skorzystaj z tego, co ma nam do zaoferowania XXI wiek – wyślij SMS-a lub złóż życzenia w mediach społecznościowych. Dobierz gotowy szablon życzeń i dodaj coś od siebie.

życzenia świąteczne na kartkach
fot. Publicdomainpictures

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe – co wybrać?

Wszystko oczywiście zależy od tego, jakie relacje łączyły Cię z daną osobą. Raczej nie powinno się pisać śmiesznych wierszyków świątecznych do byłej szefowej, a zbyt poważnie nie powinno się zwracać do kumpeli z ławki. We wszystkim trzeba znaleźć umiar i balans. Aby życzenia były jeszcze bardziej oryginalne, dopisz do nich fragment z najpiękniejszych polskich kolęd. Życzenia możesz także dopisać do świątecznej kartki DIY.

  • Do kogoś, kogo Ci brakuje… Gdy nadejdą miłe święta, niech ten wierszyk Ci przypomni, że o Tobie ktoś pamięta – ktoś, kto w oddali spędza święta
  • Niezobowiązujące rymowanki. Mikołaja bogatego, śniegu bielutkiego, choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej. Minimum stresu, maksimum miłości i tyle radości, ile karp ma ości!
  • Koleżeńsko i na luzie. Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów. Dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  • Odważnie i zabawnie. Świątecznego nastroju, miłosnego podboju. Seksu w łóżeczku, pieniędzy w woreczku. Finlandii na stole, porsche w stodole
  • Tradycyjnie. Święta Bożego Narodzenia niech będą dla Was uroczystością radosną i pełną blasku, zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bożego
  • Nieszablonowo. Cóż Ci mogę życzyć? Słyszałem z opowieści, że wszystko masz. Powodzi Ci się, jesteś zdrowy i zakochany. Co ja na to? Podziel się i żyj tak dalej. Wesołych Świąt!
bombka na choince
fot. Publicdomainpictures

Czerpać z każdej chwili to życzenia dla każdego z nas!

Święta to wyjątkowy czas, pełen zadumy i nostalgii. Aby jeszcze bardziej podkreślić wzniosłość chwili, wykonaj własnoręcznie stroiki bożonarodzeniowe, którymi możesz ozdobić mieszkanie, ale także sprawdzą się w roli prezentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here