Najpiękniejsze życzenia urodzinowe
fot. unsplash

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe to takie, które sprawiają radość, ale wywołują także łzy wzruszenia. Są napisane od serca i są wyrazem sympatii. Jeśli zbliża się święto osoby, którą darzysz uczuciem i szacunkiem i nie chcesz napisać jej śmiesznych życzeń urodzinowych, a wolisz zrobić coś od serca, postaw na coś wysublimowanego. Dlaczego? Po pierwsze urodziny ma się raz w roku. Po drugie miło jest poczuć się wyjątkowo raz na jakiś czas, prawda? Pożartować zawsze będzie można, a w urodziny warto postawić na coś z klasą. Zresztą zasady savoir-vivre także o tym mówią. Jedynym wyjątkiem, gdy można faktycznie puścić wodze fantazji, jest osiemnastka. Ta impreza rządzi się swoimi prawami 😉

Spis Treści

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla kogoś bliskiego

Warto wspomnieć, że standardowy sposób składania życzeń już dawno odszedł w niepamięć. W dzisiejszych czasach mało kto decyduje się na to, aby wysłać kartkę z osobistymi życzeniami. Coraz częściej natomiast wysyłamy do siebie SMS-y lub wiadomości na Facebooku. Można skorzystać z gotowych wierszyków lub samodzielnie napisać kilka słów od siebie dołączając do tego piękne cytaty o miłości lub cytaty o życiu. Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakiej zażyłości jesteś z daną osobą.

zimne ognie i świeczki wbite w tort przy zgaszonym świetle w pomieszczeniu
fot. unsplash

Życzenia urodzinowe, które warto znać. 7 pięknych propozycji

„Życzę Ci, aby marzenia które skrywasz na dnie Twojego serca, doczekały się spełnienia. Korzystając z okazji Twojego święta przesyłam Ci również garść nadziei i wiary,
aby dały Ci one siłę do pokonywania trudności jakie pojawiają się w codziennym życiu”

„Jakie złożyć Ci życzenia by warte były Twego westchnienia, pieniądze – to nie wszystko, samochód – to złomu składowisko, w urodziny Twoje życzę Ci Serce moje miłości i kochania, aż do samego zwariowania”

„Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień. Więc z okazji tego dnia posłuchaj, co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości. Moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń”

„W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród nich wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście”

„Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!”

„Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie. Idź śmiało przez życie. Podkochuj się skrycie. Kontroluj swe żądze. Zarabiaj pieniądze. Lekceważ tępaków. Unikaj cwaniaków. Przepisów przestrzegaj. Na sobie polegaj”

„Radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez cale życie”

świeczki z napisem happy birthday wbite w kremowy tort na tle czarnej ściany
fot. unsplash

A w jaki sposób Ty składasz urodzinowe życzenia bliskim osobom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here