Nieszablonowy wyjazd firmowy - jak urozmaicić firmową rutynę

Dla jednych to długo wyczekiwany moment w firmowym kalendarzu, dla innych niezbyt miły obowiązek. Wyjazdy integracyjne i inne eventy organizowane przez pracodawców to obecnie standard. Tym bardziej że po dwuletnim okresie ograniczeń firmowy grafik powoli wraca do normy. Ale nie da się ukryć, że ostatnie lata zmieniły bardzo dużo w zakresie spędzania czasu i trendów w firmowych imprezach. Rutyna i sztampa bronią się coraz słabiej. Dlatego czas na rewolucję i wyjazd, który naprawdę zapadnie w pamięć i pomoże scementować zespół.

Spis Treści

Dobra impreza to nie wszystko

W głowach wielu pracowników i managerów utarło się przekonanie, że dobry wyjazd firmowy to ten, na którym jest huczna impreza. I oczywiście nie ma nic złego w wieczornym, mniej lub bardziej formalnym, przyjęciu. Ale to nie wystarcza, by mówić o atrakcyjnym evencie firmowym. Pracownicy nie czekają już tylko na to, żeby najeść się i napić. Niektórzy wręcz uznają taki model za stratę czasu i nie widzą w niej nic motywującego do pracy. A tymczasem dobrze dobrany do danej grupy wyjazd integracyjny może znacząco przyczynić się do lepszej atmosfery w pracy, podnieść efektywność i pomóc rozwiązać problemy komunikacyjne.

Dlatego przy organizacji wyjazdu firmowego warto sięgnąć po pomoc specjalistów (https://westerncamp.pl/dla-firm/) i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Podczas dwudniowego wyjazdu można połączyć kilka wątków, zapewniając załodze świetnie spędzony czas oraz liczne, atrakcyjne zajęcia. Wyjazd powinien przede wszystkim zintegrować pracowników, dlatego można skorzystać z rozmaitych gier, animacji czy pokazów, które pozwolą podnieść efektywność pracy zespołowej.

Ruch, integracja, zabawa

Oczywiście wyjazd firmowy to nie szkolenie i czas między zajęciami a rozrywką musi być dobrze wyważony. Dlatego oprócz samych zajęć integracyjnych i szkoleniowych warto pomyśleć o rozrywce. Kompleks Western Camp (https://westerncamp.pl/) w Zatorze niedaleko Krakowa pozwala połączyć takie wymagania. Dysponuje nie tylko doskonałym zapleczem noclegowym i gastronomicznym, ale także pozwala na organizowanie różnorodnych zajęć, gier, animacji. Posiada boiska sportowe, rozległe tereny zielone, które mogą być wykorzystywane przez grupę, a także możliwość przygotowania różnorodnych wieczornych imprez, w tym tematycznych i muzycznych. Wszystko to w jednym miejscu, z dobrym dojazdem i dużym parkingiem.

Nie da się ukryć, że atutem tego miejsca jest też bliskość Parku Rozrywki Energylandia. To może być prawdziwy strzał w dziesiątkę firmowego eventu i idealne uzupełnienie pełnego atrakcji pobytu. Największe i najszybsze w Polsce i Europie roller coastery (https://westerncamp.pl/game-expert-hyperion-w-parku-rozrywki-energylandia/), podnoszące adrenalinę atrakcje, działający w sezonie letnim park wodny, koło Wonder Wheel, z którego podziwiać można widoki na okolicę to tylko pierwsze z brzegu propozycje dla Gości. Po firmowych zajęciach taka odskocznia i wzrost adrenaliny będą świetnym uzupełnieniem wyjazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here