Pakiety Orange Love

Kilka usług telekomunikacyjnych w jednym miejscu? To wygodne i oszczędne rozwiązanie, bo płacisz jeden, niższy rachunek. Takie są pakiety Orange Love – wybierz najlepszy dla siebie. Poznaj ofertę łączącą telefon komórkowy i stacjonarny, internet oraz telewizję Orange.

Spis Treści

Pakiety Orange Love– co zyskujesz?

Cenisz wygodę? Pakiet Orange Love pozwala Ci mieć wszystkie najważniejsze usługi telekomunikacyjne i rachunki w jednym miejscu. Nie musisz pamiętać o różnych terminach opłat i oszczędzasz – pakiet to tańsze rozwiązanie, niż płacenie za każdą z usług osobno lub korzystanie z usług kilku operatorów.

Orange Love – w zależności od wybranego pakietu, może obejmować abonament komórkowy, internet, telewizję i telefon stacjonarny. Poznaj ofertę Orange Love – https://www.orange.pl/pakiety/love. Wybierz usługi, których potrzebujesz!

Abonament w pakiecie Orange Love

Pakiet Orange Love zapewnia darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i roamingu UE. Wybierasz paczkę internetu w zależności od potrzeb – od 10 do 40 GB miesięcznie. W pakiecie Orange Love Standard, Extra i Premium czeka na Ciebie 20 GB dodatkowego internetu do odebrania w aplikacji lub na stronie Orange!

W wariancie Extra i Premium możesz już korzystać z sieci 5G na częstotliwości 2100 MHz.

Internet Orange Love

Internet w pakiecie Orange Love to światłowód (jeśli jest dostępny w Twojej lokalizacji). Zapewnia świetne połączenie, niezależnie od warunków pogodowych. Możesz wybrać internet światłowodowy w pakiecie Orange Love w prędkości do 300 Mb/s, do 600 Mb/s, a nawet do 1 Gb/s. Dzięki temu bez przeszkód możesz oglądać ulubione programy na żywo w jakości 4K, grać w gry bez lagów czy prowadzić wideokonferencje. Światłowód zdecydowanie może Ci się przydać, jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie – ultraszybkie przesyłanie i pobieranie plików gwarantowane!

Dowiedz się więcej o światłowodzie: https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/10-najczesciej-zadawanych-pytan-o-internet-swiatlowodowy/

Telewizja Orange

Telewizja w pakiecie Orange Love to setki kanałów telewizyjnych w jakości HD i 4K. Na wyciągnięcie ręki masz też popularne serwisy streamingowe, takie jak Netflix, HBO czy Canal+, a także Orange VOD, z którym możesz wypożyczać kinowe hity.

Ciekawe funkcyjności Orange TV to na przykład Multinagrywarka, pozwalająca na nagrywanie ulubionych programów. Dzięki temu jesteś na bieżąco i nawet jeśli przeoczysz odcinek, możesz to nadrobić. Inna usługa to Multiroom, dzięki której możesz z domownikami oglądać telewizję nawet na 4 telewizorach. Orange TV Go zapewni Ci z kolei dostęp do mobilnej telewizji na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Telefon stacjonarny w pakiecie Orange Love

Telefon stacjonarny może się przydać, szczególnie jeśli prowadzisz zagraniczne rozmowy. W pakiecie Orange Love  otrzymasz nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce i w całej Unii Europejskiej, a także w USA i Kanadzie. W USA i Kanadzie, oprócz nielimitowanych minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi, masz także rozmowy z numerami komórkowymi bez limitu.

Wybierz swój pakiet Orange Love

Pakiety Orange Love są dostępne w 4 wariantach – Mini, Standard, Extra i Premium, które różnią się m.in. paczką GB internetu, liczbą kanałów telewizyjnych i dostępem do sieci 5G, który jest możliwy w pakiecie Extra i Premium.

Wybierz pakiet skrojony do Twoich potrzeb! Teraz, zamawiając Orange Love przez internet, zyskujesz 2 miesiące za 0 zł/ To oferta dla wszystkich nowych klientów, którzy chcą zamówić pakiet Orange Love online.

Do Orange Love możesz dołączać kolejne osoby z rodziny lub znajomych – drugą i kolejną kartę SIM otrzymujesz z rabatem i płacisz 20 zł miesięcznie.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here