Rzucanie palenia z aplikacją

Masz silną wolę. Jesteś osobą punktualną, zdecydowaną i świadomą swoich decyzji. Jednak walka z nałogiem to coś innego, niż wybór miejsca na wakacje czy koloru na ścianę. Tu działa silne uzależnienie, które nieustannie poddaje Cię próbie. Musisz konsekwentnie i regularnie odpierać napady głodu nikotynowego czy nawyku palenia – nawet co kilkadziesiąt minut…

Palenie bardzo silnie uzależnia Twój organizm od nikotyny. Napady głodu są bardzo intensywne, ponieważ sama nikotyna działa podobnie do heroiny czy kokainy. Zerwanie z zależnością od niej jest niebywale trudne, dlatego rzuć palenie z pomocą aplikacji Recigar.

Pomóc Ci w tym mogą środki farmakologiczne takie jak tabletki. Ich regularne stosowanie zaspokoi głód nikotynowy, a do tego powoli odzwyczai Twój organizm od sięgania po papierosa. Zniwelujesz w ten sposób jednocześnie uzależnienie od nikotyny i nawyku.

Jak rzucić palenie z tabletkami?

Przede wszystkim korzystaj wyłącznie z leku. Nie kupuj tabletek nieznanego pochodzenia zakupionych na portalach aukcyjnych. Wybieraj produkty typu Recigar. Jest to lek atestowany. Z ulotki dowiesz się nie tylko jak rzucić palenie, ale także poznasz przeciwskazania czy działania niepożądane. Taki produkt jest bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Masz już tabletki. Teraz musisz je zażywać według rozpisanego harmonogramu przez 25 dni. Na początku zażywasz maksymalną dawkę, a następie ją zmniejszasz. Wymaga to od Ciebie systematyczności czy dobrej pamięci. W natłoku pracy czy obowiązków rodzicielskich możesz zapominać o przyjęciu leku lub o określonej ściśle dawce. Dlatego przyda Ci się aplikacja pomagająca rzucić palenie.

Aplikacja do rzucania palenia

Zainstaluj aplikację na telefonie. Masz zawsze przy sobie smartfona, więc i system wspomagający rzucanie palenia. Aplikacja przypomni Ci każdego dnia, o której godzinie musisz zażyć tabletkę. Nie musisz pamiętać, który to dzień rzucania, gdyż sprawdzisz to w telefonie.

W ten sposób masz pełną kontrolę nad dawkowaniem i etapem rzucania nałogu. Poza tym aplikacja ma grę, która umożliwi zajęcie dłoni, gdy najdzie Cię ochota na papierosa. Do tego zawiera szereg komunikatów motywacyjnych. Przypomną Ci one o tym, że walczysz ze szkodliwym nałogiem, a nie „przyjemnością” typu słodycz.

Rzucanie palenia z aplikacją to tak naprawdę pełna kontrola całego procesu. Regularnie odzwyczajasz organizm od nikotyny czy nawyku palenia. Motywujesz się do rzucania dzięki komunikatom z aplikacji – przeciwwaga dla obiekcji powstających w trakcie trudnego okresu. Nie zapominaj, że nawyk palenia możesz zastąpić ciekawą grą z aplikacji – zajmujesz dłonie i skupiasz koncentrację na innej czynności.

Z taką pomocą będzie Ci znacznie łatwiej rzucić palenie. Pamiętaj, przez skuteczne zerwanie z nałogiem zyskujesz lepsze dotlenienie organizmu, niwelujesz stres oraz zmniejszasz ryzyko wystąpienia wielu chorób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here