zaskoczenie i prezent od św. Mikołaja
fot. peakpx, needpix

Jeśli nadal nie wiesz, co kupić swoim bliskim pod choinkę, nie musisz wpadać w panikę. Zaskocz ich, decydując się na prezenty niematerialne na święta. Nigdy nie myślałeś o tym w ten sposób? Warto przełamać stereotypowe podejście do tematu i zrobić coś, czego nikt się po Tobie nie spodziewa.

Spis Treści

Prezent, który nie… zmieści się pod choinką!

Tak, to brzmi dziwnie, ale jak zapakować prezent, którego nie da się wpisać w żadne ramy? Jeśli już czujesz się zaciekawiony tematem, poczekaj aż poznasz sposoby na zaskoczenie swoich bliskich. Dlaczego warto postawić na coś niematerialnego? Takie prezenty zapadają bardziej w pamięć i świadczą o ogromnym poświęceniu i zaangażowaniu.

Prezenty niematerialne na święta
fot. pexels

Prezenty niematerialne na święta mogą być przepięknym doświadczeniem

Ostatnimi czasy tego typu rozwiązania stały się bardzo popularne w Internecie. Widać, że ludzie szukają alternatyw dla prezentów, które można mieć „od ręki”. Z czego to wynika? Ludzie uwielbiają niespodzianki i element zaskoczenia, który rozkłada się w czasie. Gdy dostaniemy np. zegarek, wiemy, czego możemy po nim oczekiwać. To piękny dodatek, który pokazuje godzinę. A wyobraź sobie np. prezent, którym jest bilet do teatru. Teoretycznie wiesz, co dostajesz, ale nie masz pojęcia, czego się spodziewać. Nie wiesz, jakie emocje będą Ci towarzyszyć w czasie spektaklu. Dodatkowo musisz poczekać na zrealizowanie prezentu, co także potęguje napięcie.

Zaproszenie do świata pełnego emocji

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z niematerialnymi prezentami i nie chcesz popełnić gafy, możesz na początek skorzystać z gotowych propozycji. W niektórych sklepach można kupić vouchery na pewne usługi/przeżycia. Nie musisz wymyślać tego sam. Jeśli jednak szukasz inspiracji, trafiłeś w dobre miejsce!

  • Relaksacyjny masaż. Kto nie chciałby skorzystać z takiej okazji do odpoczynku?! To idealny prezent dla mamy na święta, która po przygotowaniach do Wigilii marzy tylko o jednym… o spokoju!
  • Kurs gotowania/gry na instrumencie/tańca. Jak widzisz, możliwości jest wiele. Oczywiście nie musisz sam decydować się na tak drogi prezent na święta, ale może namówisz część Twojej rodziny, aby się z Tobą złożyła? To nie jest wbrew zasadom savoir-vivre. Jeśli wiesz, że Twoja siostra jest zaręczona i niedługo ma ślub, kurs tańca będzie strzałem w dziesiątkę! Kurs gry na gitarze może się okazać idealny dla ojca, który od najmłodszych lat marzył o tym, aby zostać członkiem kapeli. Śmiało zainspiruj się, jeśli nie wiesz, jaki prezent dla taty na święta kupić
  • Kupon, z którego ucieszą się młodzi rodzice. Wcale nie musisz wydawać pieniędzy, aby sprawić komuś ogromny prezent. Jeśli jeszcze nie pracujesz, a chcesz także dać coś od siebie dla bliskich Ci osób, stwórz vouchery, które dopasujesz do danej osoby. Jeśli Twój brat jest młodym tatą i nie ma na nic czasu, daj kupon na wolny wieczór dla niego i jego żony, z którego będą mogli skorzystać w każdej chwili
  • Zapalony automaniak. Twój chłopak marzy o drogim samochodzie, ale nie stać go na to? Są miejsca, w których możesz wykupić przejażdżkę luksusowym autem. W ofercie spotkasz np. Lamborghini 😎😍
  • Smakowanie w ciemnościach. To coś dla tych, którzy uwielbiają delektować się nowymi smakami. Kluczowe jest jednak to, że nic kompletnie nie widać! Można dzięki temu jeszcze bardziej wyostrzyć zmysł smaku i skupić się na pysznym jedzeniu
pakowanie prezentu
fot. piqsels

Prezenty niematerialne na święta – nie ma granic!

Wyobraź sobie tylko minę bliskiej Ci osoby, gdy zabierasz ją do salonu na przejażdżkę super autem, albo fundujesz jej pełen aromatycznych olejków masaż. Aż szkoda nie skorzystać z tych możliwości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here