Ubrania do chodzenia po domu
fot. unsplash

Ubrania do chodzenia po domu wcale nie muszą ograniczać się do powyciąganych starych i zniszczonych dresów. Jest zdecydowanie więcej możliwości, które możesz wykorzystać! Wcale nie przyjmujemy tłumaczenia, że nie stać Cię na to, aby ładnie wyglądać w domu, ponieważ lumpeksy w dzisiejszych czasach są tak wyposażone, że można spokojnie skompletować ubrania basic, które będą wpisywać się w Twój klasyczny styl ubierania, nie będą kiczowate i nie nadwyrężą domowego budżetu.

Spis Treści

Ubrania do chodzenia po domu – czym się kierować?

Najważniejsze jest to, aby odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań, od których wszystko się zaczyna:

  1. Czy pracujesz?
  2. Jeśli pracujesz, to czy robisz to w domu?
  3. A może nie pracujesz?
  4. Jeśli nie pracujesz, to czy wychowujesz dzieci?
  5. A jeśli pracujesz poza domem, o której wracasz do rodzinnego gniazdka?

Dlaczego o to wszystko pytamy? Po co nam taka wiedza? Otóż nie można w żaden inny sposób dobrać odpowiedniej garderoby, jeśli nie będziemy wiedzieć, czym się na co dzień zajmujesz i ile czasu spędzasz w domu. Niezależnie od wszystkiego, musisz pamiętać o tym, że najważniejsza w domu jest wygoda. Nikt nie będzie Ci przecież kazać spędzać popołudnia w sukni wieczorowej i mocnym makijażu, spokojnie!

Mama, która zajmuje się domem

Każda mama, która jest z maleństwem w domu, dobrze wie, że ostatnią rzeczą, o jakiej marzy, jest stanie rankiem przed szafą i wybieranie odpowiedniej stylizacji. Na to po prostu nie ma czasu. Możesz sobie tego oszczędzić, zaopatrując się stosunkowo wcześniej w ubrania basic. Wówczas nie będziesz mieć problemu, aby dobrać tuż po porannej kawie o 6:00 odpowiedniego stroju minimalistycznego. Na co warto postawić?

Kobieta, która pracuje w domu

W tej sytuacji nie możesz sobie do końca pozwolić na luz z kilku powodów. Po pierwsze powinnaś być zawsze gotowa na niezapowiedzianą wideorozmowę z szefem. Po drugie dla zdrowia i higieny pracy ważne jest to, aby oddzielić strefą, w której się śpi od tej, w której się pracuje. Być może to nie jest dla Ciebie na razie ważne, ale zaufaj nam, że z czasem będzie Ci brakować tego przysłowiowego „wychodzenia z domu”, dlatego miłą odmianą będą dla Ciebie ubrania po domu, ale w klimacie „osoby pracującej”. Co powinno być must-have w szafie?

jedwabna bluzka o łososiowym odcieniu na białej pościeli
fot. unsplash

Wyjątkowe okazje, na które musisz być przygotowana

Ubrania do chodzenia po domu to nie tylko luźne ciuchy. Nie zapominaj o sytuacjach, w których mieszkasz ze swoim partnerem… Zaskocz go czasem miło i załóż coś, co podkreśli Twój naturalny look i sprawi, że że poczujecie się oboje wyjątkowo. Randka w domu i ubranie jak na wielkie wyjście? Dlaczego nie?! O czym powinnaś wówczas pamiętać?

  • Zwiewna krótka sukienka
  • Bluzka np. z dużym dekoltem
  • Koronkowy szlafroczek
  • Bielizna, która rozpali zmysły
niebieski t-shirt wiszący na wieszaku na tle białej ściany
fot. unsplash

A jaki jest Wasz ulubiony ciuch do chodzenia po domu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here