wielkie wyjście
fot. pikrepo

Wielkie wyjście to okazja do tego, aby założyć najlepsze ubranie, wykonać makijaż wieczorowy i sprawić, aby ten wieczór należał do Ciebie! Przy okazji warto nadmienić, że nie tylko walentynki, pierwsza randka czy osiemnastka są takimi wyjątkowymi okazjami. Staraj się regularnie sprawiać sobie takie przyjemności!

Spis Treści

Jak się umalować na wielkie wyjście?

Naturalny look zawsze się sprawdza, ale możesz go „podkręcić”, dodając czerwoną szminkę, róż do policzków lub rozświetlacz na dekolt i ramiona. Postaw na nieskazitelną cerę, podkreślone kości policzkowe, naturalne brwi i wytuszowane rzęsy. Na wielkie wyjście warto pomalować mocniej usta.

para idzie ciemną uliczką trzymając się ręce
fot. commons.wikimedia

Wielkie wyjście – jak się ubrać?

Oczywiście zawsze warto pamiętać o zasadach savoir-vivre. Ubranie dostosowane do wieku to podstawa! Staraj się nie wyglądać na starszą niż jesteś, ale także nie noś za krótkich i zbyt obcisłych sukienek w pewnym wieku. Zawsze obroni się klasa! Nie zapominaj także o tym, że im mniej, tym lepiej. Jeśli wybierasz się na ślub, omijaj biel w czasie doboru kreacji. Oddasz tym samym szacunek pannie młodej. Co w takim razie można wybrać?

  • Mała czarna sukienka – to niemalże zawsze dobry wybór. Możesz dopasować ją do okazji, wieku i figury. Może być klasyczna, ale także nieco szalona. Te z Was, które nie boją się eksperymentów, mogą postawić np. na bufiaste rękawy.
  • Damski garnitur – w takiej odsłonie można wyglądać naprawdę seksownie. Nie musisz stawiać na suknię wieczorową, aby każdy się za Tobą oglądał!
  • Paryski styl – pod tym pojęciem może kryć się naprawdę dużo. Aby wyglądać nonszalancko, postaw na minimalistyczne uczesanie, subtelny makijaż, delikatną biżuterię, dopasowane perfumy i… pewność siebie! Niech przykładem będzie Coco Chanel, która zawsze umiała odnaleźć się w każdej sytuacji.
uśmiechnięta młoda para i goście weselni którzy rzucają w nich płatkami kwiatów
fot. pikrepo

Czy trzeba wydawać dużo na wielkie wyjście?

Nie! Sekret tkwi w tym, aby stworzyć look, który niekoniecznie jest efektem pracy stylistów. Warto przeglądać magazyny modowe, inspirować się gwiazdami, ale także szukać swojego stylu np. w lumpeksach! Odzież używana przechodzi aktualnie renesans i można w takich sklepach znaleźć wiele perełek, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Wielkie wyjście to jednak nie tylko ubranie, ale także… zapach. Idealne perfumy dla kobiety na taką okazję powinny podkreślać jej charakter i sprawiać, że czuje się jak milion dolarów. A Ty co wybierasz na wielkie wyjścia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here