życzenia noworoczne dla dorosłych
fot. unsplash

Życzenia noworoczne dla dorosłych powinny mieć w sobie odrobinę pikanterii, ale i poczucia humoru. Niech nie będą sztywne, a przepełnione uśmiechem! Oczywiście pamiętaj o tym, aby nie wysyłać ich do szefa lub do dalszej rodziny, ponieważ może być niezręcznie. Dla nich przeznaczone są zupełnie inne życzenia noworoczne. Kieruj się w ich przypadku zasadami savoir-vivre, a unikniesz wpadki.

Spis Treści

Dla kogo życzenia z odrobiną pikanterii?

Możesz wysłać je do przyjaciół, z którymi masz naprawdę dobry kontakt lub do swojej połówki. Niech Cię nie poniesie fantazja i pod wpływem… drinków bezalkoholowych 😉 nie będziesz pisać SMS-ów z takimi życzeniami do szefa lub do byłego chłopaka. Musisz mieć się na baczności nawet w sylwestrową noc!

zimne ognie trzymane w dłoni
fot. unsplash

Życzenia noworoczne dla dorosłych. 10 ciekawych propozycji

„W Nowym Roku życzę Ci: 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund wspaniałego seksu”

„Nadeszła noc wyjątkowego balu. Niech Ci w Nowym Roku nie zabraknie szmalu. Niech życzenia wszystkie się szybko spełnią i ewentualną pustkę wypełnią! Szczęśliwego Nowego Roku!”

„Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie”

„Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia ślę życzenia”

„Nowy Rok jest o krok, wejdź w niego z przytupem: lej wszystkim szampana i przede wszystkim przebierz się za banana. Znajdź partnera do tańca i nie krytykuj innego przebierańca!”

„W końcu przyszedł Nowy Rok długo wyczekiwany. Może to czas na wyprowadzkę od mamy? Albo inne ważne zmiany? Ponadto bądź kochany!”

„Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy oczywiście w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, niech Ci przede wszystkim wiatr nie wieje w oczy. Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń”

zimne ognie na czarnym tle
fot. unsplash

Jak najbardziej lubisz spędzać ostatni dzień w roku? Wolisz zabawę wśród tłumów na ulicy? A może stawiasz na przyjęcie w gronie bliskich znajomych? Swoją drogą – wiesz, jak zorganizować fajnego Sylwestra w domu? Mimo wszystko najważniejsze powinno być towarzystwo, a nie miejsce, w którym spędza się Sylwestra. Podsumowując, należy tak dobrać znajomych, aby przenigdy się z nimi nie nudzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here