życzenia noworoczne
fot. unsplash

Życzenia noworoczne, które wysyłasz bliskim osobom, znajomym i współpracownikom, powinny być oryginalne i osobiste. Kieruj się zasadami savoir-vivre, ale zawsze staraj się dodać coś od siebie, żeby adresat czuł, że życzenia są kierowanie właśnie do niego. Dzięki takim życzeniom pokazujesz, że Ci na kimś zależy i masz do tej osoby szacunek. Nowy Rok to także okazja do tego, aby odświeżyć zapomniane znajomości, a wysyłając życzenia masz ku temu wyjątkową okazję.

Spis Treści

Przed Sylwestrem nie zapomnij o Wigilii

Magiczny czas świąt skłania do refleksji, wybaczania i odnawiania kontaktów. Tuż przed Nowym Rokiem masz także okazję do złożenia krótkich życzeń bożonarodzeniowych. Napisz od siebie kilka słów, które możesz okrasić fragmentem kolędy lub cytatem z Biblii.

napis 2020 na drewnianym stole
fot. unsplash

Życzenia noworoczne – 8 pięknych propozycji

  1. „Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Dużo miłości i szczęścia! Życzenia noworoczne składa…”
  2. „W Nowym Roku życzę Ci: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości”
  3. „W nowy rok ślę Ci życzenia zdrowia, szczęścia, powodzenia. Miłości na każdym kroku, niech dodaje sił w tym roku. Niech natura sypnie kwiatem wiosną, i słonecznym latem. Jesień niech pogodna będzie, zima pełna śniegu wszędzie. A na czas zabawy życzę dużo siły, trwałości, niech Ci uśmiech towarzyszy oraz sami mili goście”
  4. „Życzę Ci dzisiaj oczywiście roku szczęśliwego i sylwestra udanego. Ślę serdeczne te życzenia i dołączam karteczkę: Marzeń spełnienia!”
  5. „Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku. Obyś jednym krokiem mijał przeszkody. Byś czuł się silny, ale także wiecznie młody!”
  6. „Niech petardy zabłysną wysoko na niebie. Niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła…”
  7. „Przed nami nowych 366 dni, a każdy z nich inny. Niech niosą więc radość, miłość i nadzieję i niech będą słoneczne, a wiatr niech rzadko wieje. Życzę wam też wokół życzliwych ludzi wielu, a także życia w zdrowiu, szczęściu i weselu. Niech Nowy Rok przyniesie same dobre chwile i niech spełni się choć jedno życzenie”
  8. „Szampana piccolo, brokatu na czole, uśmiechu na twarzy, szampańskiej zabawy, życzeń serdecznych, wspomnień najlepszych oraz braku kaca, kiedy w Nowym Roku pamięć wraca”
kolorowe fajerwerki nocą na niebie
fot. unsplash

A jakie życzenia w tym roku Ty prześlesz do swoich bliskich?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here