ems

Dla wielu osób tradycyjne ćwiczenia na siłowni mogą być zbyt wymagające. Ponadto istnieje wysokie ryzyko kontuzji, która mogłaby pozbawić szans na jakąkolwiek aktywność fizyczną przez wiele miesięcy. Nic więc dziwnego, że klienci klubów fitness często poszukują interesujących alternatyw na zdrowy, a zarazem bezpieczny trening. Doskonałą propozycją może być EMS. Czas przyjrzeć się szczegółom. 

Czym jest trening EMS?

Ta nowatorska metoda treningu zyskała zainteresowanie wśród wielu miłośników zdrowego stylu życia. Elektrostymulacja mięśni, bo o niej mowa to idealna opcja dla osób, które pragną zrzucić tkankę tłuszczową oraz pozbyć się cellulitu. Ponadto specjalny system treningu zapewni atrakcyjny wygląd skóry przez lata. Wszystko to sprawia, że z ćwiczeń korzysta coraz więcej osób, które ruszają w drogę ku wymarzonej sylwetce. 

Na czym polega trening EMS?

System treningu polega na elektrostymulacji całego ciała równocześnie. Impulsy o danej częstotliwości wpływają na intensywną pracę mięśni, którą porównać można do treningu z ciężarami na siłowni. Niekwestionowaną zaletą takiego rozwiązania jest bardzo niskie ryzyko kontuzji. Poza redukcją tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry możemy liczyć na obniżenia napięcia mięśniowego i wzmocnienie ciała. Trening EMS znalazł szczególne zastosowanie wśród osób, które stawiają na nowoczesność i wygodę ćwiczeń. Z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie obok tak interesującej propozycji.

Trening EMS w praktyce

Każdy 20-minutowy trening poprzedzony jest 10-minutową rozgrzewką. Miejscem ćwiczeń są profesjonalne studia. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwa doświadczony trener EMS. Wystarczy stosować się do instrukcji, a efekty na pewno się pojawią. Instruktor zatroszczy się również o najwyższe bezpieczeństwo treningu, dzięki czemu nie musimy martwić się o występowanie urazów czy kontuzji.

Dlaczego warto?

Nad przygotowaniem oferty treningu czuwali prawdziwi profesjonaliści z firmy MEON EMS. Ich szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły opracować rozwiązania dla najbardziej wymagających entuzjastów ćwiczeń. Osoby, które zaufały trenerom zauważyły zmianę sylwetki i wspaniały wygląd skóry. Nie ulega więc wątpliwości, że warto postawić na prawdziwych specjalistów, którzy poznali wszystkie tajniki elektrostymulacji mięśni i mogą zaproponować najlepsze rozwiązania.

Dokąd udać się na trening EMS? Warszawa!

Już dziś na treningi EMS można zapisać się do Poznania, Szamotuł, Katowic, Zielonej Góry i Opola. Popularność elektrostymulacji mięśni stale rośnie i już niebawem firma MEON EMS otworzy studio w Warszawie. Teraz również mieszkańcy stolicy będą mogli skorzystać z tej niezwykłej metody ćwiczeń. To dowód na to, że coraz więcej Polaków interesuje się elektrostymulacją mięśni i dąży do wymarzonej sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here