Impreza tematyczna lata 90
fot. flickr

Impreza tematyczna lata 90 to idealna okazja do tego, aby spotkać się w gronie najbliższych przyjaciół i przenieść się w czasie. To także super pomysł na to, jak zorganizować domówkę, ale nie tylko. Niedługo 31 grudnia… Już chyba wiesz, jak zorganizować fajnego Sylwestra w domu, prawda?

Spis Treści

Impreza tematyczna lata 90 – od czego zacząć?

Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki masz budżet. Załóżmy jednak, że robisz party ekonomiczne, czyli takie na każdą kieszeń. Na początku zajmij się zaproszeniami. Nie musisz robić ich w postaci papierowej, ponieważ wiąże się to z dodatkowym wydatkiem. Zamiast tego możesz utworzyć wydarzenie na Facebooku i tam zaprosić wszystkich tych, którzy chcesz, aby pojawili się w Twoim domu.

Drugą bardzo ważną kwestią jest sprecyzowanie tego, iż jest to impreza, która wymaga odpowiedniego stroju. Musisz to jasno i klarowanie przekazać. Możesz podpowiedzieć swoim gościom, jakie ciuchy były w modzie w latach 90-tych i do zaproszeń dodać krótki przewodnik 😜

zespół Spice Girls
fot. wikipedia

Fantazja jest od tego, aby bawić się nią na całego!

Niezależnie od tego, czy to będzie osiemnastka, urodziny, Sylwester czy zwykła domówka, dobrze byłoby mieć odpowiedni strój i adekwatnie ozdobić mieszkanie. Do tego bardzo ważna jest muzyka, przekąski i… dobry humor!

Ubiór. Co wybrać?

  • Biała damska koszula i dzwony. Ten trend chyba zna każdy, komu przyszło się wychować w latach 90-tych
  • Plastikowa biżuteria. Im większe koła w uszach, tym zdecydowanie lepiej!
  • Ogrodniczki. O tej części garderoby też nie można zapomnieć. Była noszona zarówno przez panie jak i przez panów. Najczęściej jedno ramiączko było swobodnie puszczone i sprawiało wrażenie, że jego właściciel jest wyluzowany
  • Nietypowe fryzury. Kobiety z chęcią nosiły długie włosy, a do tego miały grzywki. Panowie natomiast mieli fryzury jak Leonardo DiCaprio z filmu „Titanic”
  • Buty na koturnie. O tym trendzie także nie można zapomnieć!
  • Koszule w kratę. Choć może wydawać się to nie do końca tak oczywiste, to faktycznie noszono je naprawdę często!
  • Dresy. To element, na wspomnienie którego dziś na twarzach pojawia się uśmiech, ale dobrze pamiętamy te kolorowe ortalionowe ciuchy!

Już chyba mniej więcej wiesz, jak się ubierało w latach 90. Teraz czas na muzykę. Co puścić, aby towarzystwo dobrze się bawiło i tańce trwały do samego rana? To przede wszystkim era muzyki pop. Królowały zespoły takie jak: Nsync, Backstreet Boys, Spice Girls ale i Britney Spears.

stare lalki Barbie
fot. flickr

Impreza tematyczna lata 90 to gwarancja udanej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here