księga gości weselnych
fot. piqsels

Księga gości weselnych to taki element, o którym warto pamiętać! Dzięki temu będziecie mogli swobodnie wrócić do Waszych pięknych wspomnień. Goście złożą Wam jeszcze raz życzenia, które będą z Wami na zawsze, a ponadto przekonacie się, kto jest najbardziej kreatywny 🥰

Spis Treści

Co wpisać do księgi gości weselnych?

Teoretycznie wystarczy tylko podpis i data, ale parze młodej na pewno zrobi się miło, gdy dodasz coś od siebie. Może to być rysunek, jakieś wspomnienie lub wierszyk. Puść wodze fantazji – nie miej żadnych ograniczeń, bo po co? 😝

Jak ma wyglądać księga gości weselnych?

Kto powiedział, że musi być w kształcie albumu? Wyobraźcie sobie, że może to być dowolny kształt. Mało tego, nie musi to być nawet coś, co ma kartki. Zaintrygowani? To poczekajcie aż poznacie nasze propozycje.

pióro przy książce
fot. pixabay

Drewniane puzzle

Bardzo oryginalny i niespotykany sposób na to, aby zebrać pamiątkowe podpisy od swoich gości. Nie zwlekaj jednak z zakupem tego gadżetu do ostatniej chwili. Miej go na swojej liście w trakcie ślubnych przygotowań. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możecie sobie je oprawić i powiesić np. w garderobie lub sypialni. Dostaniesz je na pewno w Internecie, a gdy zainteresujesz się nimi stosunkowo wcześnie, być może dostaniesz je nawet na tanich chińskich stronach internetowych.

Kamyczki potrzebne do szczęścia od zaraz

Ten motyw świetnie sprawdza się na weselu w stylu boho. Wszystko, co bliskie natury, wydaje się wpisać idealnie w ten klimat. A wiecie, co jeszcze jest najlepsze? To bardzo tani sposób na zebranie podpisów od Waszych gości. Kamienie możecie zebrać np. z plaży lub z lasu. Nie musicie ich kupować, ale jeśli się jednak na to zdecydujecie, na pewno też znajdziecie tanie miejsca. Do tego tylko kilka mazaków i gotowe! Kamyki można włożyć w ładne pudełka lub kosze.

Globus dla podróżników

To sprawdzi się w czasie przyjęcia, które zorganizowane jest w duchu podróżniczym. Jeśli Waszym motywem są wycieczki, czemu nie skorzystać z takiej księgi gości? Globus nie musi być nowy. Możecie go kupić w sklepie ze starociami. Możecie też zachęcić gości do tego, aby podpisywali się w miejsca, które chcieliby odwiedzić.

Elegancko

Jeśli robicie wesele glamour, powinniście też pomyśleć nad taką księgą dla gości. W takim przypadku dobrze sprawdza się taka w kształcie książki. Brzmi zwyczajnie? Niekoniecznie. Dodatki mogą wiele zmienić. Postaw na kolory, które dominują w dekoracjach ślubnych. Być może to jest złoto, srebro albo burgund? Aby wprowadzić odrobinę szaleństwa, możesz zamówić czarne kartki, a do tego złote lub białe mazaki.

Zdjęcia z polaroidu

To coś dla tych par, które mogą sobie pozwolić na większy wydatek. Postaw na stoliku w miarę możliwości dwa polaroidy. Do tego kilka mazaków i album na nie. Niech goście robią sobie zdjęcia, a później je podpiszą i włożą do albumu. Świetna pamiątka!

obrączki w księdze weselnej
fot. piqsels

Co Waszym zdaniem jeszcze się sprawdzi jako księga gości?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here