manicure hybrydowy 2020
fot. pixabay

Manicure hybrydowy 2020, czyli co będzie modne w tym roku. A będzie się działo na paznokciach naprawdę dużo! Modne bowiem będą brokaty, drobinki, ale i stonowane kolory, a wszystko to okraszone graficznymi wzorami w iście modernistycznych duchu. Co Ciebie bardziej przekonuje i na jaki lakier hybrydowy się skusisz? A może jesteś fanką klasycznych lakierów?

Spis Treści

Brak jednego dominującego trendu?

Poniekąd można odnieść takie wrażenie, patrząc na to, co zaproponowali projektanci na 2020 rok. Nie ma jednego koloru, który wyróżniałby się stanowczo na tle innych i wzoru, który byłby innowacją i powiewem świeżości. Czy tylko my odnosimy wrażenie, że ubiegłe lata były bardziej zaskakujące w tym temacie? 🤔

Nadal modny będzie manicure nude, ale za to zapomnieć można o tym, aby triumf święcił french manicure lub biały manicure. Na czasie będą:

  • szarości
  • odcienie nude
  • błyszczące odcienie i te z drobinkami
  • pudrowe róże
  • fiolety
  • niebieskości

Pani Weronika z salonu urody w Łodzi mówi o trendach w sztuce malowania paznokci i podkreśla, że warto oczywiście zwracać uwagę na trendy, ale nie należy robić tego za wszelką cenę.

Modne wzory paznokci to jedno, a nasz osobisty styl to drugie. Zawsze namawiam klientki do tego, aby nie tylko wybierały najmodniejszy kształt paznokci czy kolor, ale kierowały się tym, co robią na co dzień, jak się ubierają i gdzie pracują. Na pewno nie doradziłabym zabieganej mamie małego dziecka, aby nagle zrobiła sobie długie paznokcie z cyrkoniami, bo wiem, że byłoby jej po prostu niewygodnie. Jeśli natomiast moja klientka to kobieta, która ma poważną pracę i regularnie prowadzi rozmowy biznesowe, nie zaproponuję jej każdego paznokcia w innym kolorze. Trendy też nie są po to, aby brać z nich wszystko 1:1. Można np. wziąć jakiś element i wprowadzić go w życie. Jeśli nie kolor na dłoniach, to może na stopach? Kombinujmy, bawmy się tym i cieszmy z tego

dłonie z czerwonymi paznokciami które trzymają czerwony kubek z kawą
fot. pixabay

Manicure hybrydowy 2020 – jaki wzór będzie najmodniejszy?

Styliści nie pozostawiają żadnych złudzeń, co do tego, jaki wzór będzie na czasie. Cały czas popularne będą graficzne elementy, ale także mini działa sztuki, nawiązujące w pewien sposób do malarskich motywów. Co to oznacza? Cały czas w trendach będą marmurkowe wzory, zaplanowany chaos na paznokciach, przechodzące kolory i wzory, które przywodzą na myśl impresjonistyczne obrazy.

manicure czerwono-biały na dłoni, która trzyma trawę
fot. pixabay

Nie tylko paznokcie, ale także nawilżanie skóry. Nie zapominajmy o tym, że zadbane dłonie nie ograniczają się tylko do dobrze wykonanego manicure. To dbanie o kondycję skórek i całych dłoni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here