lakier hybrydowy
fot. pxhere

Lakier hybrydowy to podstawa tego, jak zrobić manicure hybrydowy. Użycie go oznacza wygodę i cieszenie się z zadbanych dłoni przez kilkanaście dni! Jakie kolory są na czasie? Manicure hybrydowy 2020 – co jest w trendzie w tym roku? Jakie są modne wzory paznokci?

Spis Treści

Lakier hybrydowy jest dla każdego?

Teoretycznie tak, ale jak często w takich przypadkach bywa, są wyjątki. Wiele zależy od tego, w jakim stanie jest Twoja płytka paznokcia. Jeśli jest zniszczona i jest słaba, lepiej nie ryzykować i pozwolić jej się odbudować. Przeciwwskazaniem są także:

  • stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów
  • grzybica i drożdżyca skóry i paznokci
  • choroby wirusowe
  • stany ropne i infekcyjne
  • ostatni miesiąc ciąży (Dlaczego? Przecież manicure hybrydowy w ciąży nie jest zabroniony. Dokładnie, sam w sobie nie jest. W tym przypadku chodzi o przygotowanie do porodu. Przed większością zabiegów personel medyczny prosi o usunięcie lakieru z paznokci, a w przypadku zaawansowanej ciąży nie do końca wiadomo, kiedy dziecko przyjdzie na świat. Dlatego też warto być przygotowaną wcześniej)
seledynowy i pastelowy manicure na jednej dłoni
fot. pxhere

Jakie są najmodniejsze kolory lakieru hybrydowego?

Zanim do tego przejdziemy, należy pamiętać, że nie zawsze to, co jest modne, sprawdzi się w naszej sytuacji życiowej. Często jest tak, że praca nie pozwala na to, aby szaleć z kolorami i pozostanie nam tylko naturalny look. Dress code w wielu firmach wprost wręcz mówi, że tylko stonowane odcienie lakieru są możliwe, dlatego wiele kobiet decyduje się na french manicure lub manicure nude. Tak samo zresztą, jeśli chodzi o manicure do szkoły. Oczywistym jest, że nastolatki nie powinny raczej malować na różowo lub czarno paznokci, ponieważ może się to spotkać z dezaprobatą grona nauczycielskiego.

Co w trawie piszczy?

Wiosną i latem cały czas popularne będą pastelowe odcienie, a szczególnym faworytem jest szlachetny błękit. Podejrzeliśmy go nie tylko na wybiegach znanych projektantów, ale także u topowych Instagramerek. Bardzo popularny będzie także lawendowy odcień, pistacjowy, różowy wpadający w perłowy i odcień przywodzący na myśl słony karmel.

Nie zapominaj także o tym, że zadbane dłonie to nie tylko kolorowe paznokcie, ale przede wszystkim nawilżanie skóry. Dzięki temu ręce będą aksamitnie gładkie. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na wizyty u kosmetyczki. Możesz sama zrobić sobie taką pielęgnację dłoni w domu. W końcu domowe SPA to jest coś, co kobiety kochają najbardziej, prawda?

cielisty manicure na jednej dłoni
fot. pxhere

Jaki kolor lakieru hybrydowego Tobie podoba się najbardziej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here