modne tatuaże męskie
fot. pexels

Modne tatuaże męskie z założenia różną się od tatuaży dla kobiet. Wielu panów woli duże wzory, które zajmują często całe plecy, ręce lub nogi. U pań taki wybór zdarza się zdecydowanie rzadziej, co nie oznacza, że nie występuje w ogóle. Jednak to, co ostatecznie znajdzie się na Twoim ciele, nie powinno zależeć od płci, ale od tego, co lubisz czy ważne jest dla Ciebie znaczenie tatuażów, czy chodzi Ci tylko o coś, co będzie ładnie wyglądać.

Spis Treści

Jaki wzór wybrać?

Adam, który na co dzień pracuje w jednym z krakowskich studiów tatuażu, regularnie odbiera telefony od klientów, którzy do końca nie wiedzą, co chcieliby mieć na ciele.

Niestety mam wrażenie, że w obecnych czasach chodzi bardziej o jakąś modę, a nie o to, aby dziarka pasowała do właściciela. Nie do końca przekonują mnie osoby, które przychodzą z gotowym wzorem z sieci, który można zobaczyć na ramieniu popularnych celebrytów. Kluczem do sukcesu jest to, aby wiedzieć, co się chce. Być może brzmi banalnie, ale taka jest prawda. Bardzo rzadko mężczyźni robią tatuaże, które z kolei widzimy u kobiet, czyli delikatne, malutkie i schowane. Patrząc na wybory facetów, można odnieść wrażenie, że im bardziej zależy na tym, aby tatuaż był widoczny

mężczyzna w okularach, długich włosach i tatuażach na rękach
fot. pexels

Modne tatuaże męskie w 2020 roku

Co najczęściej wybierają panowie? Dało się zauważyć, że minimalistyczne tatuaże poszły w odstawkę i coraz rzadziej lądują na ramionach mężczyzn. Co teraz najczęściej wybierają panowie?

  • Motyw podróży – bardzo często pojawia się w postaci rękawów lub jednego elementu na nodze
  • Wilk – to jeden z tych wzorów, który się nie starzeje! Najczęściej trafia na plecy lub na bark
  • Czaszka – niegdyś wkomponowana w całość z innymi wzorami, a dziś bardzo często występuje w pojedynkę. Zdarza się, że trafia na dłoń od zewnętrznej strony, a nawet na szyję!
  • Rękaw abstrakcyjny – to także częsty wybór. Najchętniej robią go mężczyźni, którzy liczą się ze zdaniem tatuażysty do tego stopnia, że są w stanie oddać ciało w jego ręce, nie mając pojęcia, co wyjdzie spod jego igły
  • Współcześni wikingowie – tatuaże związane z religiami, walecznymi postaciami i symbolami, który przypominają nam o zamierzchłych czasach
mężczyzna w okularach i białej koszule stoi przed McDonalds a na rękach ma tatuaże
fot. pexels

Wzór jest oczywiście ważny, ale nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji tatuażu. Jeśli nie będzie przeprowadzona poprawnie, kolory mogą nie być tak intensywne jakbyś tego oczekiwał. Staraj się także nie działać pod wpływem chwili, ponieważ pośpiech nie jest nigdy dobrym doradcą. Dostałeś prezent na wieczór kawalerski w postaci vouchera do studia tatuażu? Super! Ale odłóż zrobienie tego w czasie. Przemyśl na spokojnie, co chcesz, aby na zawsze znalazło się na Twoim ciele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here