Tani prezent na dzień ojca
fot. Pexels

Tani prezent na dzień ojca wcale nie musi oznaczać wpadki, a wręcz jest dowodem na to, że przede wszystkim liczy się pamięć. Nawet najdroższe prezenty na świecie nie są w stanie zastąpić miłości dziecka do ojca. Za 20 złotych można kupić wiele rzeczy, które tata doceni i będzie do nich wracać z rozczuleniem.

Spis Treści

Dzień ojca – czy dać prezent?

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na to, aby sprezentować coś tacie w ten wyjątkowy dzień, powiedz mu o tym szczerze, pamiętając przy tym, że nie pieniądze są najważniejsze, a czas, który poświęcisz danej osobie. Na kreatywny prezent na dzień ojca wcale nie musisz nadwyrężać budżetu, ponieważ wiele rzeczy możesz zrobić samodzielnie lub wspólnie z tatą!

Możesz zabrać go na spacer w miejsce, gdzie często chodziliście w okresie Twojego dzieciństwa. Możecie wspólnie obejrzeć jego ulubiony film, a na koniec wspólnie przygotować kolację, śmiejąc się przy tym głośno. Równie dobrze możesz własnoręcznie wykonać kartkę z życzeniami, na której umieścisz cytaty na dzień ojca, które na pewno go rozczulą.

opakowania na prezent dla taty w sianie
fot. Pexels

Tani prezent na dzień ojca – 6 propozycji, które warto znać

Zacznijmy od tego, że nie kwota, za jaką kupi się prezent, jest ważna, a to czy dajesz komuś coś od serca. Kto, jak nie rodzic, doceni bardziej zerwane kwiaty z łąki niż kupiony bukiet w kwiaciarni? Dlatego prezent do 20 złotych także będzie cenniejszy niż wszystkie skarby świata!

  1. Chwila dla siebie – jeśli tata kocha relaks w wannie, możesz wykonać kule do kąpieli DIY
  2. Powrót do przeszłości – wydrukuj Wasze zdjęcia i każde z nich opisz: co pamiętasz z tej chwili, z jakimi emocjami to się wiązało etc.
  3. Prezent zawsze przy tacie – wykonaj breloczek do kluczy DIY, który tata może mieć zawsze przy sobie
  4. Zawsze trafiony prezent – skarpetki! Mogą być klasyczne, ale te z wesołą grafiką także się sprawdzą
  5. Poranna kawa – trunek wypity z… kubka, który kupisz swojemu tacie!
  6. Kalendarz – choć w dzisiejszych czasach niemal wszystko przeniosło się do laptopa i komórki, jest jeszcze wielu analogowych ojców, którzy wolą coś zapisać
czekoladki włożone do różowo-białego pudełka w kształcie serca
fot. Pexels

Śmieszny prezent na dzień ojca

Możesz także ugryźć temat z jeszcze innej strony – tej bardziej zabawowej! W tym przypadku odłóż zasady savoir-vivre daleko w kąt i daj się ponieść dobremu humorowi. Możesz zafundować tacie koszulkę z hasłem, które najczęściej powtarza. Uśmiech na twarzy może wywołać także karafka z tekstem, które ojciec najczęściej rzuca przy rodzinnym stole. Skuś się na fartuszek, na którym możesz umieścić napis: „Od dziś gotuję!”. Pomysłów jest cała masa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here