Grawer na obrączkach
fot. pixabay

Grawer na obrączkach daje możliwość zadbania o to, aby dzień ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy. Co umieścić wewnątrz obrączki? Czym się kierować? Możliwości jest naprawdę wiele, a jedyne, co nasz ogranicza to… miejsce. Dlaczego? Nie da się umieścić dużo treści na tak małej przestrzeni, ale od lat pary z powodzeniem i tak decydują się na wygrawerowanie czegoś dla swojej połówki.

Spis Treści

Grawer na obrączkach — co wybrać?

Biżuteria na ślub rządzi się swoimi prawami, a to, co umieścicie wewnątrz obrączki, zależy tylko i wyłącznie od Was. W dzisiejszych czasach, gdy możliwości jest coraz więcej, nawet na delikatnej biżuterii, którą z reguły nosi kobieta, można wygrawerować coś od siebie. Warto także w tym miejscu nadmienić, aby z decyzją o grawerze nie czekać do ostatniej chwili w czasie ślubnych przygotowań.

dwie złote obrączki wiszące na gałęzi z białym kwiatem
fot. pixabay

Co wygrawerować na obrączkach?

To kwestia oczywiście bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników. Nie musi to być data ślubu, którą robi większość par. Może warto wygrawerować coś, co tylko sami zakochani zrozumieją? Jeśli jednak wolicie standardowe rozwiązania, znaleźliście się w dobrym miejscu. Podzielimy się z Wami pięcioma propozycjami na grawer, które są bardzo romantyczne i wzruszające.

Odręczny napis od ukochanej osoby

To hit ostatnich lat. Każdy, kto tylko wyrazi chęć, może samodzielnie podpisać się na obrączce. Może to być słowo zrozumiałe tylko dla zakochanych, imię ukochanej osoby, wyznanie miłości lub cokolwiek innego, co będzie Wam się kojarzyć z tym wyjątkowym dniem

Fragment przysięgi małżeńskiej

Oczywiście nie zapominajmy, że na obrączkach nie ma dużo miejsca. Zatem jeśli chcecie dodać jakiś dłuższy fragment, niestety osoba, która zajmuje się grawerowaniem, będzie zmuszona odmówić. Materiał, z którego zrobiona jest obrączka, niestety nie jest z gumy.

Miłość w innym języku

Modne są nie tylko odręczne podpisy, ale także pisanie słowa „Miłość” w alfabecie Morse’a, Braila, w kodzie zero czy w innym języku.

Wyjątkowa data

Tego nie trzeba szczególnie tłumaczyć. Najczęściej pary decydują się na grawer z datą śluby, ale przecież to nie musi być ta data. Może macie ochotę umieścić na biżuterii datę swojego poznania lub pierwszej randki? Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Jak Cię nazywa?

Jeśli w jakiś szczególny sposób do siebie mówicie, warto to wykorzystać i przenieść na obrączkę. Od teraz Myszka, Pysio lub Puchatek będą z Wam na zawsze 🙂

dwie złote obrączki włożone w środek książki
fot. pixabay

Jeśli jednak nie jesteście fanami biżuterii, która jest wyrażeniem miłości, śmiało możecie zorganizować ślub bez obrączek, a w dowód miłości wykonać takie same ślubne tatuaże. Coś dla odważnych, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here