fot. needpix

Oświadczyny bez pierścionka zdarzają się i to coraz częściej. Czy są „ważne”? Ależ oczywiście! To tylko od samych zakochanych zależy, jak do tego podchodzą. Tak naprawdę nie ma znaczenia to, kto ma jaki pierścionek zaręczynowy i ile kosztował. Cenniejsze jest uczucie, szacunek i wspieranie się w każdej sytuacji. Wracając jednak do tematu – wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was. Tak samo, czy mężczyzna chce zrobić coś nietypowego i zdecyduje się na szalone oświadczyny i zrobi coś rodem z komedii romantycznych, czy postawi na coś spokojniejszego.

Spis Treści

Oświadczyny bez pierścionka – czy to możliwe?

Niektóre pary wprost mówią o tym, że nie było pierścionka zaręczynowego, ale zamiast tego były romantyczne oświadczyny. Michał, który pracuje w szkole, odważył się opowiedzieć swoją historię o tym, jak poprosił swoją ukochaną o rękę i nie miał przy sobie pierścionka.

Nie będę ukrywał, że dla mnie takie błyskotki nie są ważne, ale domyślam się, że dla niektórych kobiet to dość kluczowa kwestia. Zawsze lubiłem robić rzeczy pod prąd i wychodzi na to,że przełożyło się to też na tę sferę. Oryginalne oświadczyny sprawiły, że właśnie z Wami rozmawiam, czyli udało mi się wywołać efekt WOW. Dobra, ale żarty na bok. Jak to się stało, że oświadczyny były bez pierścionka? Pojechaliśmy z Agnieszką na wakacje do Portugalii. Było pięknie. Czuliśmy się tam jak w niebie. W czasie jednego ze spacerów po plaży, gdy słońce zachodziło, spojrzałem na moją dziewczynę i nie mogłem uwierzyć, że taka kobieta ze mną jest. Przypomniały mi się wszystkie cudowne chwile. Nie wiedzieć czemu, uklęknąłem, złapałem ją za nogi i poprosiłem o rękę

Oświadczyny bez pierścionka
fot. pexels

Oświadczyny bez pierścionka – nie każdemu się podobają

O ile Michał uznał, że to oryginalny sposób na oświadczyny, Monika z agencji reklamowej uważa, że to przesada.

Przecież to jest tak logiczne i zrozumiałe, że pierścionek zaręczynowy to marzenie każdej kobiety. Nie wierzę w to, że są jakieś dziewczyny, które nie chcą dumnie nosić pierścionka. Wychodzę z założenia, że takie „dziwne” oświadczyny wychodzą od facetów, którzy albo nie chcą wydawać jakichkolwiek pieniędzy na swoje dziewczyny, albo uważają, że nie są one tego warte. Nie umiem sobie znaleźć innego logicznego wytłumaczenia na takie zachowanie. Mam nadzieję, że faceci nie będą zbyt często wpadać na pomysł, że to oświadczyny bez pierścionka to jest dobra droga

fot. wikipedia

A Wy co o tym sądzicie? Czy faktycznie brak tej błyskotki na serdecznym palcu może sprawić, że kobieta nie będzie czuć się zbyt pewnie w relacji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here