szalone oświadczyny
fot. pxhere

Szalone oświadczyny to sposób na to, aby zdobyć serce odważnej kobiety, która nie będzie zadowolona z romantycznych oświadczyn rodem z komedii romantycznych. Taka kobieta musi mieć zdecydowanie więcej bodźców! Brzmi jak wyzwanie? Spokojnie, z nami dasz sobie radę! 😎 Przy okazji przygotuj się na to, że wesele z całą pewnością także nie powinno być „zwyczajne”!

Spis Treści

Czym zaskoczyć?!

Jeśli dobrze znasz swoją ukochaną i wiesz, że zawsze marzyła o oryginalnych oświadczynach, powinieneś stanąć na wysokości zadania! Wielu mężczyzn w takim momencie obawia się, że to wiąże się z ogromnymi wydatkami, które przekroczą kilkukrotnie to, co sobie zakładali. Panowie, nic bardziej mylnego! Wcale nie musicie inwestować w wakacje last minute i planować wyjazd we dwoje w odległe miejsce, aby zaręczyny były szalone. Równie dobrze możecie zrobić coś wyjątkowego i niespotykanego na miejscu!

Czego unikać? Na pewno odpuść sobie zaręczyny w Walentynki, ponieważ szalona dziewczyna nie doceni tego romantycznego gestu 😜 Pamiętaj, że szaleństwo dotyczy bardziej kreatywności niż… szaleńczego wydawania pieniędzy np. na pierścionek zaręczynowy. Niektórym kobietom nie przeszkadza nawet to, że mężczyzna decyduje się na oświadczyny bez pierścionka.

kobieca dłoń z pierścionkiem zaręczynowym trzyma kieliszek
fot. pxhere

Szalone oświadczyny – 4 pomysły

  1. Oświadczyny w kinie. Wyobraź sobie tylko taką sytuację: idziesz z dziewczyną do kina, ona myśli, że zaraz zobaczy ulubiony horror, gdy w jednej chwili Ty wstajesz i prosisz ją o rękę. Czyż to nie jest oryginalny sposób na oświadczyny?
  2. Scenariusz jak z filmu. W tym wypadku potrzebowałbyś zaangażować wiele obcych osób – tancerzy, którzy zechcieliby wziąć udział w zaaranżowanym przedstawieniu w miejscu publicznym. Jakby to miało wyglądać? Na przykład stoicie na przystanku. Czekacie na autobus, a razem z Wami kilkanaście osób. W jednej chwili wszyscy zaczynają tańczyć i angażują do występu także przyszłego pana młodego. Nagle zatrzymują się, a chłopak wyciąga napis z pytaniem: „Wyjdziesz za mnie?”
  3. W czasie meczu. Być może Twoja dziewczyna uwielbia jakąś drużynę sportową i udałoby Ci się zorganizować występ tancerek do jej ulubionej piosenki. Gdy dziewczyna zaczęłaby się domyślać o co chodzi, Ty poprosiłbyś ją o rękę
  4. Dokładnie zaplanowane! Do tego potrzeba czasu, ale naprawdę warto! Przez kilka miesięcy lub tygodni rób codziennie sobie zdjęcie ze swoją dziewczyną, ale w taki sposób, aby ona nie widziała, co trzymasz w dłoniach. Ty będziesz trzymać karteczkę z napisem: „Wyjdziesz za mnie?”. Gdy zbierzesz wystarczającą ilość zdjęć, wszystko zmontuj ze sobą w taki sposób, aby powstał z tego krótki film. Zaproś dziewczynę do siebie na randkę i włącz to nagranie
mężczyzna w białej koszuli oświadcza się przy stole
fot. pxhere

Szalone oświadczyny nie dla każdego

Oczywiście pamiętaj, że nie każda dziewczyna jest taka sama. Jeśli Twój przyjaciel poprosił o rękę dziewczynę tuż po tym, gdy skoczyła ze spadochronem, to nie znaczy, że to samo spodoba się Twojej ukochanej 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here