paznokcie sylwestrowe 2022
Fot. Pexels

Paznokcie sylwestrowe 2022 – na co się zdecydować? Sylwester to jedna z niewielu takich okazji w ciągu roku, gdy faktycznie można zaszaleć ze stylizacją i pokazać swoją bardziej szaloną naturę. Wiele kobiet decyduje się wówczas na mocne, intensywne kolory, które sprawiają, że dłonie wyglądają inaczej niż na co dzień. Co w tym roku będzie trendy?

Spis Treści

Jaka długość paznokci modna na Sylwestra 2022?

Chyba nikogo nie zaskoczymy tym, że stylistki paznokci regularnie zachęcają swoje klientki do tego, aby paznokcie były faktycznie długie, ponieważ to na nich najbardziej widać modne wzory paznokci i można zaszaleć ze stylizacją, a Sylwester jest przecież od tego, aby właśnie nadać życiu odrobinę pikanterii i charakteru.

Oczywiście nie musicie się z tym zgadzać, ale być może warto zaryzykować na tę jedną noc i zaskoczyć nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie? Jeżeli jednak nie chcesz szaleć z długością, może warto poeksperymentować z kształtem paznokci?

kobieta z czarnymi paznokciami trzyma biały kubek
Fot. Pexels

Paznokcie sylwestrowe 2022


Oczywiście kobiety najchętniej na Sylwestra wybierają elegancką czerń, którą okraszają odrobiną szaleństwa w postaci brokatu, kamieni, ozdób 3D czy delikatnych gwiazdek, które niekoniecznie już są w trendach, ale wiele pań jeszcze je wybiera, aby utożsamić się z szaloną sylwestrową nocą. Cały czas także stylistki wykonują lustrzany manicure czy hologramowy. Ten ostatni w tym roku zyskał kolejne życie i coraz częściej gwiazdy właśnie stawiają na taki rodzaj stylizacji.

Nie zapominajmy także o tym, że blisko Sylwestra jest Boże Narodzenie i można połączyć te dwa święta, wykonując w miarę uniwersalną stylizację. Paznokcie świąteczne 2022 mogą być także strojne i sprawdzą się zarówno na wigilijną noc, jak również w ostatni dzień roku. Jeśli można zaoszczędzić, to czemu z tego nie skorzystać?

kobieta z tatuażem na dłoni maluje paznokcie kobiety
Fot. Pexels

Jak zadbać o dłonie przed Sylwestrem?

Zanim jednak zaczniesz malować paznokcie lub odwiedzisz kosmetyczkę, nie zapominaj o tym, aby odpowiednio nawilżyć płytkę paznokcia. W tym przypadku świetnie sprawdzi się olejek herbaciany na paznokcie. Możesz także wykonać masaż dłoni oraz peeling kawowy. Zadbane dłonie i paznokcie to nasza wizytówka, ale tego zapewne nie musimy wam mówić, prawda?

Domowe SPA ma wiele plusów. Przede wszystkim zabiegi wykonasz w domu. Nie wydasz zbędnych pieniędzy, a naturalnymi kosmetykami nie zrobisz sobie krzywdy. Odpowiednio zadbane dłonie są równie ważne co pielęgnacja twarzy. Nie zapominajmy o tym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here