perfumy do włosów
Fot. Pexels

Perfumy do włosów brzmią nieco egzotycznie, ale mogą być przydatne przy wielu okazjach. Dlaczego warto w nie zainwestować i czym kierować się przy ich wyborze? Zdradzamy kilka tajników, o których lepiej nie zapominać przy wyborze odpowiedniego zapachu do włosów.

Spis Treści

Do czego służą perfumy do włosów?

W odróżnieniu od perfum do ciała, perfumy do włosów nie są tak ciężkie i nie obciążają, co sprawia, że sięgają po nie chętniej panie, które są fankami zapachów, ale przy okazji dbają o kondycję włosów, nadając im blasku i pielęgnując. Na pewno nie sprawią, że końcówki będą suche, e całość nie będzie się puszyć.

brunetka z long bobem w zielonej marynarce
Fot. Pexels

Perfumy do włosów – jak je dobrać?

Zacznijmy od tego, że tego kosmetyku nie powinnaś używać tylko na pierwszą randkę czy na wielkie wyjście. Rozpieszczaj się! Szybko zdasz sobie sprawę, że perfumy do włosów to dobro luksusowe, które powinnaś mieć w swoim życiu każdego dnia!

Oczywiście możesz kupić zestaw – perfumy do ciała i do włosów, ale niektórzy decydują się na dwa odmienne zapachy. Czy to nie będzie się „gryzło”? Niekoniecznie, ponieważ to, co aplikujesz na włosy, nie jest aż tak intensywne. Jedno jest pewne – to cudowne dopełnienie stylizacji. Zapewniamy Cię, że każdy, kto się z Tobą przywita, zapyta o to, czym tak pięknie pachniesz.

Kolejną zaletą tego produktu jest to, że jest cudownym pomysłem np. na prezent na urodziny dla koleżanki – zwłaszcza dla takiej, która jest romantyczką. Jeśli odpowiednio dobierzesz zapach i trafisz w jej gust, obdarowana osoba będzie czuła się tak, jakby miała żywe kwiaty we włosach. Efekt ‚wow’ murowany! Odradzamy taki podarunek, jeśli nie znasz wystarczająco dobrze osoby, której chcesz zrobić niespodziankę.

zbliżenie na wianek na wianek z jasnych kwiatów na włosach szatynki
Fot. Pexels

Czy perfumy niszczą włosy?

Zwykłe perfumy, które używasz do ciała, mogą jak najbardziej wysuszać włosy. Jednak, jeśli sięgniesz po specjalnie dedykowany produkt, możesz być spokojna o swoją pielęgnację włosów. Co ciekawe, możesz trafić na taki kosmetyk, który nie tylko będzie miał obłędny zapach, ale także sprawi, że włosy będą nawilżone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here