Piękne życzenia na dzień taty
fot. Pexels

Piękne życzenia na dzień taty uzupełnią każdą kartkę okolicznościową i sprawią, że w oku, nawet największego twardziela, zakręci się łezka. Wybierz takie słowa, które trafia w serce i spowodują, że tata będzie z chęcią wracać do nich wracać.

Spis Treści

Dzień ojca – kiedy wypada?

Dzień ojca zawsze świętuje się w tym samym czasie. 23 czerwca wszyscy ojcowie mogą spodziewać się odwiedzin swoich pociech lub telefonu z życzeniami. Wydawać by się mogło, że Dzień Matki jest blisko święta wszystkich ojców, a okazuje się, że mamy celebrują swój dzień miesiąc wcześniej. 26 maja jest ich święto!

Niezależnie od tego, czy utrzymujesz z tatą stały kontakt czy widujecie się sporadycznie, 23 czerwca zawsze warto chwycić za telefon i zadzwonić. To jedno, dość niepozorne połączenie może wiele zmienić w Waszym życiu.

mężczyzna ubrany na jasno idzie przez aleję trzymają za rękę dziecko, które trzyma także za rękę kobietę w jasnej sukience
fot. Pexels

Piękne życzenia na dzień taty – 8 wyjątkowych propozycji

Jeśli nie jesteś krasomówcą, a napisanie kilku zdań (nawet tych od serca) przynosi Ci ogromną trudność, możesz wykorzystać np. cytaty na dzień ojca, które znajdą się kartce okolicznościowej dla taty. Nie muszą to być jednak słowa stricte skierowane do rodzica. Każdy ojciec na pewno będzie także wzruszony po przeczytaniu pięknych cytatów o życiu, cytatów z biblii czy najpiękniejszych cytatów o przyjaźni. Jeśli jednak taka forma wyrażenie siebie Ci nie odpowiada, możesz także napisać tacie kilka prostych zdań, które z całą pewnością podbiją jego serce.

Wiem, jak ciężko pracujesz tato! Bardzo Cię kocham za to. Także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce! W ten dzień świąteczny przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę. Wysłuchaj życzeń, co z serca płyną: Niech smutne dni Ciebie ominą.

Tato, jesteś dla mnie niekończącą się inspiracją. Nigdy to się nie zmieni jak moja wielka miłość do Ciebie!

Tato, powiedzieć, że jesteś dobrym człowiekiem, to jak nie powiedzieć nić. Jeśli anioły istnieją, to Ty jesteś jednym z nich!

Na Dzień Ojca ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia. Jesteś dobry dla mnie, Tato. Chcę ci podziękować za to. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!

Niech nasza przyjaźń i miłość rośnie w siłę każdego dnia. Tato, kocham Cię!

W chwili zwątpienia wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Wiedz tato, że Ty także możesz liczyć na mnie

Za Twe czułe serce, za mądre nakazy w dniu Twojego święta dziękuję – sto razy!

zbliżenie na twarz mężczyzny trzymającego w ramionach małe dziecko o blond włosach
fot. Pexels

Co kupić na dzień ojca?

Staraj się nie skupiać na tym aspekcie, ponieważ każdy rodzic zdecydowanie bardziej ucieszyłby się ze wspólnie spędzonego czasu i beztroskiego śmiechu, który towarzyszył Wam, gdy byłeś dzieckiem. Może warto zamiast drogich i wymyślnych prezentów po prostu wspólnie spędzić czas? Pamiętaj także, że tani prezent na dzień ojca będzie znaczył więcej dla Twojego taty niż najdroższy zegarek. Dobrem luksusowym dla niego jest wspólnie spędzony czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here