śmieszne prezenty
fot. commons.wikimedia.

Śmieszne prezenty to dobry wybór na obdarowanie bliskiej osoby. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę to, kto jaki ma charakter. Staraj się nikogo nie urazić i nie sprawić przykrości. W końcu chodzi o dobrą zabawę, a nie zrobienie komuś krzywdy 😉 Na pewno nie dawaj takiego prezentu komuś, kogo dobrze nie znasz – to wbrew zasadom savoir-vivre. Nie pozwól sobie na taki nietakt.

Śmieszne prezenty na każdą okazję?

Teoretycznie można tak powiedzieć! Jak już na samym początku ustaliliśmy, że możesz takie podarunki dać komuś, kogo znasz i jesteś pewien, że nie poczuje się urażony. Zatem… Jakie okazje wchodzą w grę?

  • Osiemnastka. To chyba nikogo nie powinno zdziwić 😁 Tego dnia najczęściej od swoich rówieśników dostaje się prezenty z podtekstem erotycznym, ale nie tylko! Można dostać miniaturowe auto i „kluczyki” do niego. Niektórzy dają śmieszne majtki z dwuznacznymi napisami. W modzie są także lampki do wina, które są tak duże, że mieszczą całe… litrowe wino!
  • Wieczór panieński. To nie tylko męski taniec erotyczny, ale cała masa dziwnych zadań i śmiesznych prezentów. Najczęściej przyszła panna młoda tgo dnia dostaje gadżety, które mają związek z seksem, związkami i ciałem 😂🤣. Łopatka do zabaw miłosnych, śmieszne słomki do picia w kształcie męskiego przyrodzenia, kajdanki, dzwonek „na seks” i wiele innych gadżetów – to tylko wierzchołek góry lodowej!
  • Dzień kobiet. Nikt nie mówił, że tego dnia wszystko musi być odbierana na poważnie. Panowie, możecie wrócić do dawnych czasów i ofiarować swojej kobiecie cieliste rajstopy i jednego goździka. Jej mina będzie niezastąpiona!
  • Walentynki. Może jako prezent daj coś, co Wam się kojarzy z jakąś wspólną śmieszną historią? Coś takiego, o czym wiecie tylko Wy? Śmieszny może być nie tylko sam prezent, ale sposób, w jaki zostanie zapakowany!
  • Prezenty ślubne. W tym przypadku należy też wziąć pod uwagę to, czy zakochani mają dystans do siebie i świata. Jeśli tak nie jest, może być naprawdę nieprzyjemnie 😛 Do głównego prezentu możesz im dołączyć zegar z z pozycjami seksualnymi zamiast liczb. Na pewno na ich twarzy pojawi się uśmiech, gdy dorzucisz im erotyczną grę dla zakochanych – w sam raz na długie, małżeńskie wieczory 😀 Przed ślubem możesz im dać naklejki, które umieszczą na podeszwach butów i będą brzmieć: „GAME OVER” albo „POMOCY!”
czarno-różowy prezent ze wstążką
fot. publicdomainpictures

Komu nie kupować śmiesznych prezentów?

Oczywiście nie idź tą drogą, gdy chcesz zaimponować dziewczynie, z którą dopiero się spotykasz. Nie wiesz, jak zareaguje. Może lepiej w jej przypadku sprawdziłby się prezent dla romantyczki? Lepiej uważne wybierać też prezenty na Gwiazdkę. Jeśli nie zaopatrzyłeś się w podarunki dla rodziny i znajomych i chcesz robić zakupy w Wigilię, nie sięgaj po śmieszne rzeczy. Będzie wówczas od razu widać, że są to prezenty pod choinkę na ostatnią chwilę. Nie na tym polega tradycja wręczania prezentów 😉

kobieta trzyma złote pudełko
fot. piqsels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here