śmieszne prezenty
fot. commons.wikimedia.

Śmieszne prezenty to dobry wybór na obdarowanie bliskiej osoby. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę to, kto jaki ma charakter. Staraj się nikogo nie urazić i nie sprawić przykrości. W końcu chodzi o dobrą zabawę, a nie zrobienie komuś krzywdy 😉 Na pewno nie dawaj takiego prezentu komuś, kogo dobrze nie znasz – to wbrew zasadom savoir-vivre. Nie pozwól sobie na taki nietakt.

Spis Treści

Śmieszne prezenty na każdą okazję?

Teoretycznie można tak powiedzieć! Jak już na samym początku ustaliliśmy, że możesz takie podarunki dać komuś, kogo znasz i jesteś pewien, że nie poczuje się urażony. Zatem… Jakie okazje wchodzą w grę?

  • Osiemnastka. To chyba nikogo nie powinno zdziwić 😁 Tego dnia najczęściej od swoich rówieśników dostaje się prezenty z podtekstem erotycznym, ale nie tylko! Można dostać miniaturowe auto i „kluczyki” do niego. Niektórzy dają śmieszne majtki z dwuznacznymi napisami. W modzie są także lampki do wina, które są tak duże, że mieszczą całe… litrowe wino!
  • Wieczór panieński. To nie tylko męski taniec erotyczny, ale cała masa dziwnych zadań i śmiesznych prezentów. Najczęściej przyszła panna młoda tgo dnia dostaje gadżety, które mają związek z seksem, związkami i ciałem 😂🤣. Łopatka do zabaw miłosnych, śmieszne słomki do picia w kształcie męskiego przyrodzenia, kajdanki, dzwonek „na seks” i wiele innych gadżetów – to tylko wierzchołek góry lodowej!
  • Dzień kobiet. Nikt nie mówił, że tego dnia wszystko musi być odbierana na poważnie. Panowie, możecie wrócić do dawnych czasów i ofiarować swojej kobiecie cieliste rajstopy i jednego goździka. Jej mina będzie niezastąpiona!
  • Walentynki. Może jako prezent daj coś, co Wam się kojarzy z jakąś wspólną śmieszną historią? Coś takiego, o czym wiecie tylko Wy? Śmieszny może być nie tylko sam prezent, ale sposób, w jaki zostanie zapakowany!
  • Prezenty ślubne. W tym przypadku należy też wziąć pod uwagę to, czy zakochani mają dystans do siebie i świata. Jeśli tak nie jest, może być naprawdę nieprzyjemnie 😛 Do głównego prezentu możesz im dołączyć zegar z z pozycjami seksualnymi zamiast liczb. Na pewno na ich twarzy pojawi się uśmiech, gdy dorzucisz im erotyczną grę dla zakochanych – w sam raz na długie, małżeńskie wieczory 😀 Przed ślubem możesz im dać naklejki, które umieszczą na podeszwach butów i będą brzmieć: „GAME OVER” albo „POMOCY!”

Komu nie kupować śmiesznych prezentów?

Oczywiście nie idź tą drogą, gdy chcesz zaimponować dziewczynie, z którą dopiero się spotykasz. Nie wiesz, jak zareaguje. Może lepiej w jej przypadku sprawdziłby się prezent dla romantyczki? Lepiej uważne wybierać też prezenty na Gwiazdkę. Jeśli nie zaopatrzyłeś się w podarunki dla rodziny i znajomych i chcesz robić zakupy w Wigilię, nie sięgaj po śmieszne rzeczy. Będzie wówczas od razu widać, że są to prezenty pod choinkę na ostatnią chwilę. Nie na tym polega tradycja wręczania prezentów 😉

kobieta trzyma złote pudełko
fot. piqsels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here