tatuaże dla par
fot. Pixabay

Tatuaże dla par to okazja do tego, aby wyrazić to, co czuje się do drugiej osoby. Warto jednak przemyśleć dokładnie tę decyzję, ponieważ efekty takiego szaleństwa zostaną z nami na całe życie. Jeśli jednak jesteście przekonani, że nie będziecie tego żałować, zainspirujcie się propozycjami, które dla Was przygotowaliśmy.

Spis Treści

Małe czy duże wzory?

To zależy od wielu czynników. Jeśli to Wasze pierwsze wzory na ciele, lepiej zdecydować się na minimalistyczne tatuaże. Dzięki temu zorientujecie się, czy tatuaż boli i czy jesteście w stanie znieść taki wzór. Ponadto nie musicie przecież od razu „dziarać” całego ramienia lub pleców. Chodzi o symbol Waszej miłości.

Z jakiej okazji wspólne „dziaranie”?

Oczywiście nie musicie czekać na jakieś szczególne wydarzenie, ale z reguły pary decydują się na taki ruch, gdy chcą coś uczcić. Najczęściej pada na rocznice ślubu, prezent dla żony, ślubne tatuaże, walentynki lub oryginalny prezent dla mężczyzny z okazji jego święta.

zbliżenie na dwie dłonie, z których powstaje ułożone serce
fot. Pixabay

Tatuaże dla par. 10 propozycji wartych uwagi

  1. Cytaty o miłości
  2. Inicjały ukochanej osoby
  3. Połówki serca
  4. Pasujące do siebie puzzle
  5. Ważne dla Was daty
  6. Dwa ptaki
  7. Yin i yang
  8. Dla niej napis „królowa”, a dla niego „król”
  9. Z talii kart króla i królową
  10. Dwa klucze

Jakie miejsce wybrać?

Ciekawymi miejscami na tatuaż na pewno są nadgarstki, ponieważ będziecie zawsze mogli spojrzeć na tę część ciała i przypomnieć sobie o ukochanej osobie. Ci bardziej odważni wybierają serdeczne palce, jeśli np. decydują się na ślub bez obrączek. Są także i tacy, którzy wybierają miejsca niewidoczne np. mostek lub żebra. Najważniejsze jest to, aby to były takie części ciała, które odpowiadają zarówno Tobie jak i Twojej połówce. Nie narzucaj swojej woli, ponieważ tatuaż jest na całe życie i oboje powinniście mieć radość z noszenia go.

Czego sobie nie tatuować?

Z reguły lepiej nie decydować się na imiona. O ile w danej chwili myślisz, że będziesz z tą osobą do końca życia, to Wasze ścieżki niestety mogą się rozejść, a Ty zostaniesz z wytatuowanym na przykład na przedramieniu Robertem. I co wtedy zrobisz? Przecież nie będziesz szukać chłopaka, który będzie mieć tak na imię. Będziesz musiała albo zakrywać to miejsce długimi bluzkami lub zdecydować się na laserowe usunięcie tatuażu, a to niestety nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie.

męska dłoń z tatuażem na palcu łapie kobiecą dłoń z tatuażem na palcu wskazującym
fot. Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here