ciekawe miejsca na tatuaż
fot. pexels

Ciekawe miejsca na tatuaż dla każdego mogą wprawdzie oznaczać coś innego, ale są takie fragmenty ciała, na których tatuaż prezentuje się wyjątkowo. Nie są to oczywiste miejsca, ale takie, które intrygują i zaciekawiają. Oczywiście nikomu niczego nie narzucamy i jeśli masz ochotę na minimalistyczne tatuaże na nadgarstku, nam nic do tego! Chcemy Ci jedynie pokazać, że jest wiele możliwości i nie musisz chodzić wydeptanymi przez większość ścieżkami.

Spis Treści

Od czego zacząć planowanie tatuażu?

Zanim przejdziemy do wskazania Ci miejsc, które są warte uwagi, zatrzymamy się na chwilę przy samym tatuowaniu ciała. Pamiętaj o tym, aby wybrać odpowiednie studio z profesjonalną obsługą. Czasem w takim miejscu „dziarka” może kosztować więcej, ale masz pewność, że została wykonana przez profesjonalistów.

Istotne jest także to, abyś miał świadomość tego, że tuż po wykonaniu tatuażu nie możesz wykonywać niektórych czynności (o wszystkim powinieneś zostać poinformowany w studiu).

Miej także na uwadze odpowiednią pielęgnację tatuażu i nawilżanie skóry. Nie lekceważ tego, co powiedział Ci tatuator, a będziesz mógł się dłużej cieszyć ze swojego małego dzieła sztuki na ciele. Nie podążaj ślepo za trendami, bo np. modne tatuaże męskie akurat mogą nie sprawdzić się u Ciebie. Wybierz to, co czujesz!

Jeszcze jest jedna kwestia, o której nie powinieneś zapominać – Twoje miejsce pracy. Jeśli masz dress code, który wyklucza posiadanie takich ozdób ciała w widocznym miejscu, a zależy Ci na karierze, dobrze wiesz, gdzie nie możesz zrobić tatuażu. Oczywiście możesz kombinować i codziennie przed pracą zakrywać wzór, ale po co Ci to?

uśmiechnięta blondynka w krótkiej szarej koszulce z tatuażami i deskorolką
fot. pexels

Ciekawe miejsca na tatuaż – na co się zdecydować?

Wiele osób wskazuje wewnętrzną część ramienia jako to miejsce, w którym np. tatuaże dla kobiet wyglądają bardzo seksownie. Coś w tym musi być, ale zanim zdecydujesz się na to miejsce, pamiętaj to, co pisaliśmy o miejscu pracy. Plecy są także takim miejscem, w którym wiele wzorów będzie się dobrze prezentować. Należy jednak uważać, jeśli nie jesteś odporny na ból, ponieważ tatuowanie wzdłuż kręgosłupa jest przeżyciem tylko dla osób o silnych nerwach. Wiele pań, nie chcąc narażać się na nieprzychylne oceny np. w pracy, decyduje się na tatuaż na biodrze. Jest to miejsce, którego na co dzień nie widać, ale już w czasie wakacji, można sobie pozwolić na krótkie spodenki. Dla tych odważniejszych polecamy do wytatuowania szyję i stopę. W obu przypadkach niestety trzeba liczyć się z tym, że będzie bolało! Na żebrach także dobrze będzie się prezentować wybrany motyw, ale i w tym przypadku możesz zagryzać pięści z bólu.

czarno-białe zdjęcie ręki z tatuażem
fot. pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here