Życzenia dla teściowej
fot. Pixabay

Życzenia dla teściowej na Dzień Matki – składać czy nie składać? Wszystko zależy oczywiście od tego, jakie relacje łączą Cię z mamą Twojej połówki. Jeśli serdeczne i się lubicie, życzenia są jak najbardziej wskazane. Jeśli z kolei nie darzycie się sympatią, może warto właśnie w tym dniu przełamać lody i wysłać kilka słów od siebie? Nie muszą to być od razu wzruszające życzenia na dzień matki, ale może jakieś ciepłe słowa. Naszym zdaniem warto zaryzykować i zachować się według zasad savoir-vivre!

Spis Treści

Na jaką okazję życzenia dla matki Twojej drugiej połówki?

Okazji jest wiele! Możesz przekazać kilka ciepłych słów nie tylko na Dzień Matki, ale także na urodziny, imienny czy na… Dzień Teściowej! Nie wszyscy wiedzą, że 5 marca w Polsce obchodzi się takie święto i to idealna okazja do tego, aby razem ze słodkimi czekoladkami przekazać serdeczne życzenia.

blondynka w rozpuszczonych włosach uśmiecha się na zielonej łące
fot. Pixabay

Życzenia dla teściowej. 10 propozycji pełnych ciepła

 1. „Niech teściowa w dniu jej święta, będzie zdrowa, uśmiechnięta. A listonosz z życzeniami pędzi szybciej niż tsunami”
 2. „Moja teściowa to kobieta odlotowa. Zawsze pełna uśmiechu i radości, życzę więc jej bogactwa i miłości. Aby każdy dzień upływał szczęśliwie, czasem przy jakimś winie”
 3. „Droga Teściowo, niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!”
 4. „Daję Ci dzisiaj swoje życzenia, niech się Twe życie na lepsze zmienia. Wielu przyjaciół, mnóstwo miłości i ludzkiej przyjaźni oraz życzliwości”
 5. „Dla wspaniałej teściowej w dniu jej święta, dużo uśmiechu i pogody ducha. Serca otwartego jak do tej pory dla każdego”
 6. blondynka w średnim wieku z fryzurą long bob siedzi na huśtawce
  fot. Pixabay
 7. „Życzę Ci Mamo stu lat życia w uśmiechu i radosnych oddechów. Milion chwil bez złości i wszelkiej pomyślności!”
 8. „Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień, więc z okazji tego dnia, posłuchaj, czego Ci życzę ja. Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości. Moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń”
 9. „Jesteś moją teściową, która jest mi jak matka. Bądź zdrowa i szczęśliwa na stare latka”
 10. „Mamo, nigdy się nie zmieniaj i bądź taka, jaką najbardziej kochają Cię Twoje dzieci, wnuczęta i synowa. Dużo miłości i nadziei”
 11. „Ty mego męża wychowałaś, nauczyłaś syna żyć. Nocami przy wózku stałaś, aby zdrowy w życiu był. Dziś dzień Twego święta i synowa Twoja pamięta. Więc ślę Ci życzenia, zdrowia szczęścia i powodzenia!”

Składacie swoim teściowym życzenia na Dzień Matki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here