jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy
fot. pexels

Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy dla wybranki serca? Wiele czynników składa się na to, aby podjąć właściwą decyzję i sprawić, aby na twarzy ukochanej pojawił się uśmiech, a z jej ust padło oczekiwane „tak”. Czym się kierować w czasie najważniejszych zakupów życia? Wziąć kogoś do pomocy czy samodzielnie sprawdzić się w tym zadaniu? Pytań jest naprawdę sporo, dlatego śpieszymy z odpowiedzią.

Spis Treści

Kiedy się oświadczyć?

Nie skłamiemy, jeśli napiszemy, że to wszystko zależy od mężczyzny i od tego, czy czuje się na siłach, aby zadać kobiecie to najważniejsze pytanie w ich życiu. Są takie pary, które zaręczyły się po miesiącu spotykania. Znajdą się i tacy zakochani, którzy zdecydowali się na ten krok po kilku długich latach. Nie ma określonego okresu, w którym trzeba podjąć decyzję. Rób to, co czujesz. Nie sugeruj się znajomymi, rodziną i tym, co pokazywanie jest w komediach romantycznych 😉

dwie dłonie trzymające się za małe palce
fot. pexels

Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?

Abstrahując już od czysto formalnych kwestii takich jak rozmiar pierścionka zaręczynowego, to najważniejsze jest to, aby wiedzieć, co się podoba wybrance Twojego serca. Jest to kluczowa kwestia – w końcu to biżuteria, którą będzie się nosić przez całe życie. Dlatego, jeśli już czujesz, że to właśnie ta kobieta jest miłością Twojego życia i chcesz z nią się zestarzeć, zacznij ją obserwować. Skupiaj się na tym, jaka biżuteria jej się podoba. Każde spostrzeżenie zapisuj np. w telefonie, ponieważ dzięki temu później będzie Ci łatwiej wybrać pierścionek.

Jeśli Twoja kobieta lubi delikatne kolczyki, które nie są wiszące, możesz być prawie pewien, że tego samego będzie oczekiwać także od pierścionka zaręczynowego. Poza tym między wierszami w czasie rozmowy możesz subtelnie o coś zapytać, ale naprawdę musisz zrobić to z chirurgiczną precyzją. Jeśli natomiast nie masz pojęcia, co może podobać się Twojej ukochanej, bo nie wysyła Ci żadnych znaków, musisz skorzystać z pomocy „specjalisty”, którym będzie mama Twojej dziewczyny, koleżanka albo siostra. Panie z reguły dzielą się takimi informacjami między sobą.

Gdzie się oświadczyć i jak to zrobić?

Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od tego, jaki masz budżet i czy Twoja dziewczyna jest osobą przebojową, lubiącą być w centrum wydarzeń czy raczej ceni sobie spokój i prywatność. Romantyczna dusza zdecydowanie ucieszy się z oświadczyn w domu. Kolacja we dwoje. Kwiaty. Delikatna muzyka w tle i Ty. Pamiętaj, że nie musisz wcale wysilać się na oryginalny sposób na oświadczyny, aby zaimponować swojej ukochanej. Czasem mniej znaczy więcej.

Jeśli natomiast wiesz, że domowe zacisze nie ucieszyłoby Twojej dziewczyny, postaw na szalone oświadczyny! Może to być spontaniczne poproszenie o rękę w czasie koncertu. Możesz także oświadczyć się w kinie lub na wakacjach na molo. Nie planuj wówczas niczego konkretnego. Noś przy sobie pierścionek. Gdy poczujesz impuls, po prostu to zrób!

stojący tyłem mężczyzna trzyma w dłoni za plecami pierścionek a przed nim stoi kobieta
fot. pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here