Piosenki na pierwszy taniec
Fot. Pexels

Piosenki na pierwszy taniec muszą nie tylko pasować Parom Młodym, ale powinny być dopasowane do rodzaju przyjęcia. Ciężko wybrać coś naprawdę atrakcyjnego, co wpadnie w ucho zakochanym i gościom. Dziś dzieli się z Wami 15 pięknymi utworami, które nie są oczywistymi wyborami. Przenieśmy się zatem na weselną salę!

Spis Treści

Czym jest pierwszy taniec?

Czy pierwszy taniec musi pojawiać się na weselu? Teoretycznie może tak się wydarzyć, że Młodzi nie zatańczą pierwsi przed zgromadzonymi gośćmi, ale to tak, jakby decydować się na przyjęcie bez zabaw weselnych – nawet tych najsubtelniejszych. Dlaczego rezygnować z czegoś, co może być w przyszłości niesamowitą pamiątką, do której z chęcią będzie się wracać?

Para Młoda trzyma w dłoniach kieliszki do szampana a wokół stoją goście
Fot. Pexels

Piosenki na pierwszy taniec. 10 pięknych propozycji

Zamiast decydować się na standardowe piosenki o miłości czy piosenki z filmów romantycznych, postawcie na oryginalność! Nikt Wam oczywiście nie każe wykonywać skomplikowanych układów tanecznych, podczas których trzeba zmienić szpilki na trampki na ślub. Jednak może warto znaleźć utwór bardziej niszowy? Dzielimy się z Wami 10 propozycjami, które naszym zdaniem mogą zaskoczyć gości i sprawić, że wesele na długo zostanie w ich pamięci.

  1. Lenny Kravitz „I Belong To You”
  2. Elvis Presley „Can’t Help Falling In Love”
  3. Queen „Don’t Stop Me Now”
  4. Justin Timerlake „Can’t Stop The Feeling”
  5. Rod Stewart „Faith Of The Heart”
  6. Stevie Wonder „Isn’t She Lovely”
  7. Mig „Nasz wielki dzień”
  8. Bracia „Za szkłem”
  9. Kate Bush „Running Up That Hill”
  10. Etta James „At Last”
mężczyzna w szarym garniturze całuje ubraną w suknię ślubną kobietę
Fot. Pexels

Nauczyciel na pierwszy taniec – czy to konieczne?

W filmach o tematyce ślubnej oczywiści pojawia się postać nauczyciela tańca, który skrupulatnie pokazuje zakochanym skomplikowany układ, a oni w dniu ślubu wychodzą przed gości i zamieniają się w bohaterów z „Dirty Dancing”. Nie tędy droga! Jeśli macie dużo czasu na ślubne przygotowania, to faktycznie możecie zapisać się na kilka lekcji tańca, ale dziś wiele informacji znajdziecie w sieci. Po co sobie utrudniać życie? To Wy staniecie się jedną z najbardziej zjawiskowych atrakcji weselnych i zróbcie to po swojemu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here