wesele w sylwestra
Fot. Pixabay

Wesele w Sylwestra może być nie tylko świetną okazją do tego, aby świętować wejście w nowy rok, ale przede wszystkim jest możliwością do tego, aby celebrować miłość. Choć wiele osób zastanawia się, czy to dobry sposób, my dziś przekonamy was, że naszym zdaniem to decyzja, która zmieni wasze życie.

Spis Treści

Wesele 31 grudnia

Oczywiście goście na pewno ucieszą się z takiej propozycji. Często bowiem zdarza się, że jeszcze 31 grudnia wiele osób nie wie, jak będzie świętowało ostatni dzień roku. Dzięki wam będą mieli okazję do tego, aby nie tylko świetnie się bawić i tańczyć, ale i uczcić z wami ten wyjątkowy dzień. Wyborny pomysł, prawda?

Połączenie Sylwestra i wesela jest świetną okazją do tego, aby przemycić nie tylko stroiki bożonarodzeniowe czy zimowy wystrój sali weselnej. Przy okazji można sprawić, że ślub w grudniu będzie naprawdę wyjątkowy! Przyznajcie sami – znacie kogoś, kto woli zimowy miesiąc na wesele niż ten letni i ciepły? W czasie ślubnych przygotowań z całą pewnością trzeba wziąć pod uwagę to, że zupełnie inaczej będzie dobierało się garderobę na ten dzień. Co założyć na wesele?

zbliżenie na zastawiony zastawą stół z białym obrusem
Fot. Pixabay

Wesele w Sylwestra

Wiele także będzie rozmyślań na temat tego, jak powinno wyglądać przyjęcie weselne. Czy decydować się jeszcze na klimat świąteczny? A może już wybrać sylwestrowy? Są i tacy, którzy rezygnują z tych dwóch opcji i wybierają szampańską zabawę w typowo weselnym klimacie. Pamiętajcie, że może także zdarzyć się tak, że 31 grudnia wypadnie niekoniecznie w piątek lub sobotę. Może okazać się, że będziecie mieć wesele w tygodniu! W tym wypadku oczywiście trzeba uprzedzić gości, którzy będą musieli do tego odpowiednie przygotować.

mężczyzna ubrany na czarno i kobieta w białej sukni ślubnej na śnieżnym stoku
Fot. Pixabay

Sylwester i wesele

Zastanawiające na pewno jest także to czy decydować się na odliczanie do północy, a także czy serwować gościom fajerwerki czy zimne ognie. To oczywiście kwestia mocna indywidualna, ale naszym zdaniem odliczanie jest wdzięcznym i bardzo rozrywkowym elementem, który idealnie wpisuje się na przykład w oczepiny.

Pozostaje jeszcze sprawa związana z muzyką. Wiele par tej nocy chce jeszcze czuć magię świąt i z tego powodu na playlistę trafiają jeszcze klimatyczne utwory ze świąt. Nie zapominajcie jednak o dobrej zabawie! To przecież Wasze wesele!

Jak przystroić salę weselną? Warto oczywiście skusić się na zimowy anturaż. To wyjątkowa okazja, która nie zdarza się często. W letnią noc ciężko byłoby na stołach postawić gwiazdy betlejemskie, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here