Życzenia na 18. urodziny
fot. Pexels

Życzenia na 18. urodziny muszą być wyjątkowe i niepowtarzalne. To okazja do tego, aby wyrazić emocje wobec osoby, która wkracza w dorosłość i kreśli się przed nią zupełnie nowe życie. Warto pokazać swoją kreatywność i uczuciowość. Choć z pozoru może wydawać się to proste, skonstruowanie pięknych życzeń z klasą to nie lada wyzwanie!

Spis Treści

Czy kupować kartkę okolicznościową na urodziny?

Oczywiście, że tak! Tym bardziej, że mówimy o osiemnastce, a ta powinna być celebrowana w szczególny sposób. Nie ma osoby na świecie, która nie cieszyłaby się z tego, że ktoś o niej pamięta i daje jej cząstkę w siebie w postaci kartki i wyjątkowych życzeń. Nawet największy introwertyk liczy na taki gest! Poza tym byłoby to wbrew zasadom savoir-vivre!

Nie zapominaj o tym, aby dopasować życzenia do danej osoby. Jeśli wiesz, że osiemnastolatka, do której idziesz na urodziny, ma ogromne poczucie humoru, zaryzykuj i postaw na śmieszne życzenia urodzinowe dla dorosłych. Jeśli natomiast wiesz, że solenizant uwielbia stare, polskie filmy, kartkę wypisz z wykorzystaniem kultowych tekstów z filmów, a jest w czym wybierać!

tort w kształcie róży ze świeczkami a w tle kwiaty
fot. Pexels

Życzenia na 18. urodziny. 5 pięknych propozycji

Nie zapominajmy także o grupie osób z romantycznymi duszami, dla których osiemnastka to niepowtarzalna okazja do złożenia najpiękniejszych życzeń urodzinowych. Można także wykorzystać cytaty o życiu lub cytaty o miłości, aby urozmaicić kartkę. Jeśli jednak żadna z tych opcji Ci nie odpowiada, skorzystaj z naszych propozycji.

  • To wyjątkowa okazja do tego, aby w końcu zacząć być sobą i nie przejmować się tym, co mówią inni. Bądź szczęśliwa/y!
  • Nadszedł dzień, na który długo czekałaś, byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś, dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka, koniec barier, ograniczeń, być dorosłą – TO JEST ŻYCIE!
  • Na początku dorosłości niech nie braknie Ci radości, aby wszystko było proste i radosne jak na wiosnę. I nie przejmuj się latami, one lecą ponad nami
  • Nigdy nie trać wewnętrznego dziecka, które nawet teraz radośnie się uśmiecha!
  • Kiedy życie się tworzyło. Wszystko wokół się cieszyło. Kiedy rosłeś w brzuszku Mamy. Tata głaskał jego ramy. Dziś w dorosłość synu wkraczasz. Ręką swoją nią nakrapiasz. Samodzielność dziś zdobywasz. I ją szczęściem też oskrzydlasz. Bądź rozsądny w dorosłości. A dziś ugość wszystkich gości. Niech pomyślność Ci przyświeca. I niech to nie będzie heca. Aby życie zdrowie dało. Nigdy nic nie brakowało
kolorowe balony leżące na białej podłodze obok konfetti
fot. Pexels

Co kupić na 18-tkę?

Niech nic Cię nie ogranicza, ale my szczególnie zachęcamy do tego, aby wykonać coś własnoręcznie, co będzie piękną pamiątką, do której po latach najchętniej się wraca. Niech to będzie coś, co solenizant skojarzy z Tobą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here