Tatuaże dla przyjaciółek
fot. Pexels

Tatuaże dla przyjaciółek to genialny pomysł na to, aby uczcić wieloletnią przyjaźń i zrobić coś szalonego z osobą, która wspierała nas w wielu momentach w życiu. Jaki wzór wybrać? Czy zacząć od czegoś mniejszego, a może od razu zrobić ogromną dziarę? Dużo pytań, na które dziś postaramy się odpowiedzieć.

Spis Treści

Wspólne tatuaże – hit czy kit?

Z całą pewnością to dobra okazja do tego, aby celebrować przyjaźń, ale trzeba być naprawdę pewnym – z tym nie ma żartów, choć w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemożliwych, a tatuażu można się pozbyć. Modne tatuaże damskie to nie tylko kwiatki i subtelne wzory! Jeśli decydujecie się na tak odważny krok, jakim są tatuaże dla przyjaciółek, nie miejcie oporów, aby postawić na coś szalonego. Oczywiście minimalistyczne tatuaże są fajne, ale wybierzcie coś, co ma dla Was znaczenie.

kobieta z odkrytym brzuchem i krótkim topem
fot. Pexels

Tatuaże dla przyjaciółek. 7 pięknych propozycji

Tatuaże dla kobiet to niekończące się możliwości! Najważniejsze we wspólnym tatuowaniu się jest to, aby wybrać nie tylko ciekawe miejsca na tatuaż, ale także wybrać wzór. Być może zasugerujecie się tym, co jest aktualnie modne, a może będzie Wam zależało na czymś więcej – znaczenie tatuażu, które będziecie znały tylko Wy! Brzmi magicznie, prawda?

  1. Cytaty – to dobra okazja do tego, aby wytatuować sobie jakieś hasło, słowa piosenki lub tekst z filmu, które bawią lub wzruszają tylko Was
  2. Geometryczne wzory – mogą być tak stworzone, że całość będą tworzyć tylko przy wspólnym dopasowaniu
  3. Kwiaty – coś, co zawsze wygląda dobrze!
  4. Ważna data – to coś, co wydaje się bardzo trafne
  5. Postać – może to być bohater kreskówki, książki lub filmu
  6. Z przymrużeniem oka – zróbcie coś szalonego, co tylko Wy zrozumiecie!
  7. Symbol serca – jedna połówka u Ciebie, a druga u Twojej przyjaciółki
kobieta w białej koszuli na łódce
fot. Pexels

Gdzie zrobić pierwszy tatuaż?

Tutaj zaczynają się schody, ponieważ wiele zależy od tego, jaki dana osób ma próg bólu i czy chce, aby ozdoba ciała była widoczna. W gruncie rzeczy ciężko odpowiedzieć czy tatuaż boli, ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna.

Drugą kwestią jest to, czy przyjaciółki chcą mieć dziarę dokładnie w tym samym miejscu, czy jedna może zrobić np. ją na dłoni, a druga na plecach. To oczywiście jest kwestia marginalna, ale warto o tym pamiętać. Ważne jest to, aby wiedzieć także, jak się przygotować do tatuażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here