życzenia na roczek
fot. pixabay

Życzenia na roczek powinny trafiać nie tylko do serc rodziców, ale także do maluchów, które za kilka lat, gdy podrosną, będą mogły wrócić pamięcią do tych pięknych chwil. Niech to będzie coś osobistego, dzięki czemu będziesz zapamiętany. Nie tylko zatem piękne życzenia, ale także wyjątkowa kartka. Może masz takie zdolności, aby zrobić ją samodzielnie?

Spis Treści

Życzenia ważniejsze od prezentu?

Nie skupiaj się tylko na oryginalnym prezencie na roczek – choć tradycja wręczania prezentów jest ważna, równie cenne są piękne i osobiste życzenia, które będą pamiątką na długie lata. Zabawki, ubrania czy gadżety można zgubić, a piękna kartka z osobistymi słowami pozostanie na zawsze. To także dobra okazja do tego, aby rodzice stworzyli pociechom specjalną teczkę, do której będą wkładać podobne wspomnienia. Być może kartki z gratulacjami narodzin? Później pierwsze napisane słowa. Kartki z komunii czy pierwsze świadectwo. Taką kapsułę warto mieć schowaną gdzieś na dnie, aby później ofiarować dziecku np. na osiemnastkę.

mała rączka trzyma dorosłą rękę
fot. pixabay

Życzenia na roczek. 7 propozycji

Nie zastanawiaj się tylko nad tym, co na roczek dla dziewczynki lub co na roczek dla chłopca. Pochyl się także nad samymi życzeniami, ponieważ są równie ważne. Zasady savoir-vivre jasno mówią, że to powinny być słowa, które będą zdradzać, od kogo one pochodzą. Nie zapomnij się podpisać!

Urodzinki pierwsze masz, wśród rodziny gwiazdę grasz. Pierwsze słowa, pierwsze kroki – to dzieciństwa są uroki. Rośnij zdrowo, nie płacz wcale. Poznawaj świat wytrwale

Jak fiołek wśród ukrycia ożywiony tchnieniem wiosny, tak Ty miej każdy moment życia szczęśliwy i radosny!

W dniu pierwszej rocznicy Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa. Nie trać swej wesołej minki, bo dziś są Twoje urodzinki

Z okazji ukończenia pierwszego roku na świecie, życzymy, by zawsze prowadziło Cię szczęście. Niech Ci się spełnią marzenia wszelkie, te dzisiaj i te w przyszłości – małe i wielkie! Dużo radości i zabaw wielu, byś zawsze był oczkiem w głowie rodziców, a każdy kolejny rok życia niech obfituje w cudowne odkrycia!

Tak długo czekałem do tej godziny, aż wreszcie nadeszły Twe urodziny. Chcę przed Tobą swe serce otworzyć i najserdeczniejsze życzenia Ci złożyć. By twarz Twoja była zawsze uśmiechnięta,
tego Ci życzy ten, który zawsze o Tobie pamięta

Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój pierwszy roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje pierwsze latka

mały chłopiec z blond włosami w niebieskiej koszuli siedzi na drewnianej podłodze obok misia
fot. pixabay

Na jaki prezent postawić?

Przede wszystkim mierz siły na zamiary. Jeśli Cię aktualnie nie stać na drogi podarunek i taki, który chciałbyś dać maluchowi, nie zapożyczaj się specjalnie na to. Wówczas zawsze dobrym wyjściem są drobne, śmieszne prezenty lub prezenty religijne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here