Życzenia wielkanocne biznesowe
fot. Pixabay

Życzenia wielkanocne biznesowe warto złożyć nie tylko szefowi, ale także współpracownikom. Zrezygnuj z całą pewnością ze śmiesznych wierszyków wielkanocnych i postępuj zgodnie z zasadami savoir-vivre. Nie warto także się rozpisywać i wysyłać obrazków w mailach. Taką korespondencję zachowaj dla przyjaciół i rodziny. Im mniej, tym lepiej. Nawet jeśli masz najlepszy zawód świata, żaden szef nie lubi zbytniej poufałości.

Spis Treści

Czego nie wysyłać na święta szefowi i partnerom biznesowym?

Zachęcamy do tego, aby życzenia wielkanocne nie były zbyt długie i zbyt osobiste. Nie wnikaj w to, jak ktoś spędza święta i nie dopytuj o to. Staraj się także nie składać życzeń religijnych na Wielkanoc, ponieważ nie wiesz, czy przypadkiem nie urazisz czyichś uczuć. Staraj się trzymać emocje na wodzy.

O czym jeszcze warto pamiętać? Na pewno nie dzwoń do swojego szefa w czasie Świąt! Traktuj go tak, jakbyś sam chciał być traktowany. Zbyt intensywny kontakt na tym polu nie przyniesie nic dobrego. Życzenia możesz złożyć osobiście ostatniego dnia przed przerwą świąteczną, mailowo lub przez SMS-a, ale tylko w przypadku, gdy wcześniej wymieniliście już wiadomości.

pisanki położone na klawiaturze komputera i obok myszki do komputera
fot. Pixabay

Życzenia wielkanocne biznesowe. 10 propozycji, które warto znać

 1. „Odpoczynku od zgiełku codzienności Spokoju i pogody ducha Oraz wszystkiego dobrego Na Wielkanoc”
 2. „Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym”
 3. „Z okazji świąt składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności”
 4. „Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy obfitują w same pogodne dni i cenny czas spędzony w bliskim gronie. Spokoju, radości i wszystkiego, co najlepsze”
 5. „Wszystkim swoim Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Państwa serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany. Samych serdeczności na ten czas”
 6. kolorowe pisanki ułożone tuż przed otwartym laptopem położonym na biurku
  fot. Pixabay
 7. „Proszę przyjąć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiosenną aurą pełną słońca i dobrych chwil w bliskim gronie”
 8. „Życzymy wyjątkowych Świąt Wielkanocnych, które przyniosą radość i odpoczynek!”
 9. „W imieniu własnym oraz firmy życzę Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosły spokój i pogodę ducha. Wszelkich pomyślności”
 10. „Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu, aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok”
 11. „Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań”

Wysyłasz życzenia na święta do swojego szefa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here