Śmieszne wierszyki wielkanocne
fot. unsplash

Śmieszne wierszyki wielkanocne dedykowane są wszystkim, którzy nie podchodzą do życia zbyt serio i mają do niego dystans. Śmieszne wierszyki świąteczne powinny trafić do osób, które dobrze znasz i nie obrażą się, gdy przeczytają o tańczącym zającu lub mokrej koszulce na Dyngusa. Życzenia wielkanocne powinny być dostosowane do odbiorcy. Nigdy o tym nie zapominaj!

Spis Treści

Dla kogo poczucie humoru z jajem?

Kieruj się zawsze zdrowym rozsądkiem, zasadami savoir-vivre i relacjami, jakie łączą Cię z daną osobą. Daruj sobie wysyłanie śmiesznych życzeń do szefa, wykładowcy lub do rodziców swojego partnera. Tam, gdzie wiesz, że możesz sobie pozwolić na więcej, wyślij wierszyki z przymrużeniem oka.

dziewczynka o blond włosach przykłada jajka do oczu i robi śmieszną minę
fot. unsplash

Śmieszne wierszyki wielkanocne. 10 propozycji

Życzenia mogą znaleźć się w mailu, SMS-ie lub na świątecznej kartce. Zadbaj o to, aby całość była ze sobą spójna. Po pierwsze w takich sytuacjach liczy się kreatywność, a po drugie dystans do siebie i świata. Wykaż się, a odbiorca z całą pewnością to doceni.

 1. „Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!”
 2. „Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie”
 3. „Pomaleńku, przez podwórze idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki!”
 4. „Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i ode mnie całusa”
 5. „Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie”
 6. jajka w pastelowych odcieniach włożone do koszyczków razem z ptasimi piórkami
  fot. unsplash

 7. „Zgadnij kto? Zgadnij skąd, życzy Ci Wesołych Świąt? Nie myśl sobie, że to bajka, życzę Ci smacznego jajka. Niech tradycja wodę leje, bo zajączek dziś szaleje”
 8. „Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa”
 9. „Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą. Baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz się przewali. Ksiądz za stołem już się buja. Wesołego Alleluja!”
 10. „Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, Śmigus – dyngus obwieszczała. Wesołego Alleluja!”
 11. „Jaj przepięknie malowanych. Świąt słonecznie roześmianych. W poniedziałek dużo wody. Zdrowia, szczęścia i oczywiście zgody”

Podsumowując, wyślij śmieszne życzenie tylko wtedy, gdy wiesz, że adresat się nie obrazi. W przeciwnym razie może być niemiło 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here