co-kupic-na-parapetowke-do-50-zlotych
fot. Pexels

Co kupić na parapetówkę do 50 złotych, aby sprawić gospodarzom przyjemność i nie kupić kolejnego niepotrzebnego gadżetu? Choć mogłoby się wydawać, że nie masz dużego budżetu, to w rzeczywistości za tę kwotę można kupić wiele atrakcyjnych rzeczy, które nie będą w żaden sposób kiczowate i nieprzydatne.

Spis Treści

Czy wypada dać pieniądze na parapetówkę?

Według zasad savoir-vivre nie powinno ofiarować się pieniędzy na taką okazję, ale z drugiej strony, jeśli same zainteresowane osoby wyrażają taką chęć, to dlaczego nie? Być może jest to lepszy i bardziej praktyczny pomysł niż zakup kolejnego kubka? Czasem dzieje się tak, że gospodarz zbiera na określoną rzecz, a taki zastrzyk gotówki przybliżyłby go do celu.

zbliżenie na różowe prezentowe pudełko trzymane w dłoniach
fot. Pexels

Co kupić na parapetówkę do 50 złotych? 8 genialnych pomysłów?

To nie jest mała kwota i naprawdę możesz za to kupić wiele ciekawych, przydatnych i kreatywnych rzeczy. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaka jest osoba, do której wybierasz się na parapetówkę. Prezent dopasowany do charakteru gospodarza zawsze będzie cenniejszy od nietrafionego podarunku.

  1. Przyprawnik – możesz wybrać kilka mniejszych lub dwa na sól i pieprz, których zawsze brakuje w każdym domu
  2. Korkociąg – zabawny, elegancki, jednokolorowy lub szalony. Wybierz taki, który pasuje do gospodarza
  3. Patera – do 50 złotych można kupić naprawdę ładny gadżet, który będzie ozdobą za każdym razem, gdy na stole pojawi się ciasto
  4. Kąpielowy ręcznik – brzmi banalnie, ale jeden ręcznik dobrej jakości kosztuje około 50 złotych. Samemu zawsze szkoda pieniędzy na takie rzeczy
  5. Zapas baterii – prezent z przymrużeniem oka, ale jeśli śmiesznie go zapakujesz, możesz być pewny, że pomysł zostanie doceniony
  6. Kieliszki – dowiedz się, czy je ma. Jeśli nie, działaj!
  7. Zestaw herbat – wprawdzie to prezent, który szybko zniknie, ale kto powiedział, że prezent na parapetówkę musi być trwały i na lata?
  8. Zeszyt na przepisy – teraz wszystko można znaleźć w sieci, ale być może są jeszcze ludzie, dla których coś, co jest zapisane, jest bardziej czytelne?
prezent zawinięty w niebieską wstążkę trzymany w dłoniach na tle ściany
fot. Pexels

Oryginalny prezent na parapetówkę

Masz ogromne pole do popisu! Nie musisz kupować gotowej rzeczy. Warto zaryzykować i stworzyć coś własnoręcznie. Ostatnio bardzo popularne stały się ręcznie malowane kubki, które możesz dopasować do wnętrza i do charakteru gospodarza. Ponadto zawsze trafnym wyborem będzie świeczka DIY lub breloczek do kluczy DIY z osobistym cytatem. Są też i tacy, którzy stawiają na Śmieszne prezenty, ale pamiętaj, że możesz zrobić to tylko wtedy, gdy znasz dobrze osobę, do której idziesz na parapetówkę. A jak zapakować prezent? Gotowe torebki już są niemodne, najlepiej było samodzielnie zapakować rzecz w papier ozdobny. Radość z rozrywania – bezcenna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here