co zrobić samemu na walentynki
fot. pxfuel

Co zrobić samemu na Walentynki? Nie musisz z całą pewnością wydawać dużo pieniędzy, aby zaimponować drugiej połówce. Wiele rzeczy, który zrobisz własnoręcznie, będą cenniejsze dla drugiej osoby niż najdroższe dobro luksusowe na świecie. Doceniaj takie prezenty, które są samodzielnie wykonane, ponieważ jest w nich zdecydowanie więcej emocji!

Spis Treści

Co zrobić samemu na Walentynki? Stawiaj na rzeczy od serca!

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno znasz to uczucie, gdy dostajesz od swojego dziecka laurką z jakiejś okazji. Momentalnie się wzruszasz i wiesz, że to najpiękniejszy prezent na świecie. Dlaczego czegoś takiego nie wprowadzić wśród dorosłych?! Kto powiedział, że w Walentynki nie można dostać od swojej połówki ręcznie malowanego kubka z jego ulubionym zespołem?

czerwone róże na łóżku
fot. pxfuel

Co jeszcze sprawdzi się jako prezent DIY?

Pamiętaj, że najważniejsza jest intencja. Jeśli prezent jest przekazywany od serca, nie obawiaj się, że zostanie źle zinterpretowany. Nie wpadaj także w zakłopotanie, gdy okaże się, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy – chodzi o gest i pamięć! Twoja druga połówka ucieszy się też na pewno z rzeczy, które wykonasz samodzielnie. Wiesz, co zrobić samemu na Walentynki? Jest wiele pomysłów, którymi możesz się zainspirować:

  • Breloczek do kluczy DIY. To dobry pomysł, gdy chcesz obdarować swojego faceta, ale nie chcesz zagracić mu mieszkania ramkami ze zdjęciami lub innymi wielkoformatowymi rzeczami. Taki breloczek jest mały, ale za każdym razem gdy Twój ukochany go wyciągnie, przypomni sobie o Tobie
  • Świeczka DIY. To idealny prezent dla romantyczki, która lubi spędzać w klimatyczny sposób wieczory
  • Mydło DIY. Dzięki temu, że robisz je samodzielnie, możesz je spersonalizować w taki sposób, jaki tylko zapragniesz. Jeśli wiesz, że Twoja ukochana lubi morze, możesz dodać do mydła kilka muszelek. Sam zobaczysz, że będzie zachwycona!
  • Peeling DIY. Kosmetyki DIY to zawsze dobry pomysł na prezent. Dlaczego? Możesz dodać do nich składnik od serca, który wiesz, że Twoja druga połówka uwielbia. Nie tylko peeling sprawdzi się w roli prezentu, ale możesz także wykonać krem lub balsam – do tego jednak potrzebujesz więcej wprawy 😉
  • Kule do kąpieli DIY. Tylko sobie pomyśl: zaskakujesz swoją ukochaną własnoręcznie wykonanymi kulami do kąpieli, napuszczasz wody do wanny, zapraszasz ją do kąpieli, wrzucasz kule, płatki róż, zapalasz świeczki w łazience, puszczasz jej ulubioną muzykę a do ręki podajesz wino. To sposób na randkę ze snów!
uśmiechnięta kobieta zagląda do torby z prezentami
fot. pxfuel

Wieczór tylko dla Was!

Jeśli już wiesz, co zrobić samemu na Walentynki, nie zapomnij także tego dnia celebrować każdą chwilę. Walentynki to okazja do tego, aby wyznać komuś miłość, ośmielić się na wyznania i zaryzykować w związku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here