prezent dla teścia na Boże Narodzenie
Fot. Pixabay

Prezent dla teścia na Boże Narodzenie dla wielu osób może okazać się nielada problemem i wyczynem, ponieważ z reguły ojcowie naszej drugiej połówek są skryci i nie mówią otwarcie o tym, czego pragną i jakie mają marzenia. Wówczas warto podpytać o propozycję prezentu teściową, która na pewno będzie wiedziała, co jej ukochany chciałby dostać pod choinkę.

Spis Treści

Prezent dla teścia na Boże Narodzenie – co wybrać?

Choć w wielu polskich domach, jest to jeden z najważniejszych prezentów, to odradzamy kupowania teściom bielizny, która może okazać się niezręcznym podarunkiem. Według zasad savoir-vivre takie prezenty lepiej zostawiać na wyjątkowe okazje dla kogoś bardzo bliskiego. Oryginalny prezent pod choinkę nie oznacza także tego, aby wysilać do tego stopnia, że spędza nam to sen z powiek. Warto postawić na coś, co na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę i przy okazji wywoła na twarzy teścia uśmiech.

Z reguły seniorzy rodu nie dzielą się swoimi pragnieniami z resztą rodziny i najwięcej o nich samych wiedzą ich żony, dlatego warto podpytać się teściowej o to, co można byłoby kupić jej mężowi. Odradzamy także Śmieszne prezenty, jeśli nie zna się do końca poczucia humoru ojca naszej drugiej połówki. Wpadka przy wigilijnym stole to ostatnia rzecz, jakiej byście dla siebie chcieli.

trzy szare pudełka owinięte czerwonym sznurkiem
Fot. Pixabay

Prezent pod choinkę dla teścia – 20 propozycji do 50 złotych

Nie wydawaj fortuny na drogie akcesoria, jeśli nie jesteś pewna/y, czy teść się z tego ucieszy. Nie próbuj także uszczęśliwiać kogoś na siłę, a postaw na sprawdzone rozwiązania i zasugeruj się tym, co zaproponowała Ci teściowa. One wiedzą wszystko najlepiej 😉 Możesz także zainspirować się naszymi pomysłami na prezent. Większość z nich nie będzie na pewno dla Was zaskoczeniem.

 1. kawiarka
 2. śmieszne skarpety
 3. książką o podróżach
 4. dobra kawa
 5. krem po goleniu
 6. dezodorant
 7. kalendarz na kolejny rok
 8. zestaw past do butów
 9. szczotka do brody
 10. T-shirt z napisem
 11. bambosze po domu
 12. patelnia do naleśników
 13. zestaw miodów
 14. fartuch do gotowania
 15. duża, litrowa lampka wina
 16. kufel do piwa
 17. bon do ulubionego sklepu
 18. zestaw słodyczy
 19. krawat z ciekawym wzorem
 20. zimowa czapka
męskie dłonie trzymają wspólnie szare pudełko z kokardą
Fot. Pixabay

Prezent pod choinkę DIY

Teściowie tak jak i teściowe na pewno ucieszą się z prezentów niematerialnych na święta. Najważniejsze dla nich jest to, że podtrzymuje się tradycję wręczenia prezentów i nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby sprawdzić komuś przyjemność. Tanie prezenty świąteczne czy prezenty DIY na gwiazdkę mogą okazać się tymi wymarzonymi, których teściowie skrycie pragnęli. Jeśli masz dryg do wykonywania samodzielnie rzeczy z serii „zrób to sam”, możesz wykonać breloczek do kluczy DIY czy ręcznie malowane kubki DIY. Z kolei świeczka DIY o męskim zapachu na pewno ucieszy każdego teścia. Macie swoje typy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here