trencz
fot. pickpik

Trencz, czyli taki element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdej stylowej kobiety. Można nosić go w sposób elegancki, ale także sportowy i luźny. Czy jeszcze trzeba przekonywać Cię to do tego, że musisz go mieć?! Takie ubrania basic stanowią trzon dobrze dobranych rzeczy, które później tylko intuicyjnie wyciągasz i nie musisz się za długo zastanawiać nad tym, co ubrać. Prostota i klasa zawsze się obronią, nawet jeśli chodzi o coś tak prozaicznego jak ubrania.

Spis Treści

Trencz dla każdej z nas?

Teoretycznie tak, ale… trzeba mieć z tyłu głowy kilka prostych zasad, dzięki którym sylwetka w takim fasonie będzie wyglądać dobrze. Z reguły tak skrojone płaszcze o takiej długości nie są dobre dla niższych kobiet, ale w tym przypadku możesz śmiało założyć szpilki i proporcje zostaną zachowane. Jeśli natomiast nie lubisz szpilek i wolisz płaskie buty, musisz mieć na uwadze to, aby wybrać trencz, który skończy się przed kolanami.

Ubranie dla poważnych pań?

Absolutnie nie! Oczywiście należy pamiętać, aby zawsze mieć ubranie dostosowane do wieku, ale w tym przypadku trencz można zestawić na tyle różnych sposobów, że sprawdzi się zarówno u nastolatki, studentki, trzydziestolatki czy wesołej sześćdziesięciolatki. Nie daj sobie także wmówić, że płaszcz nadaje się tylko do pracy i idealnie sprawdzi się na rozmowę w sprawie pracy. Aby pomóc Ci wyobrazić sobie, jakie trencz ma możliwości, pomyśl sobie, że zakładasz go do luźnych dżinsów, do białego t-shirtu i sportowych butów. Prawda, że ciekawe rozwiązanie?

blondynka w rozpuszczonych włosach stoi na tle drogi w jasnym płaszczu
fot. pexels

Trencz dla stylowej kobiety

Jeśli mowa o osobie, która zna się na trendach i wie, co w trawie piszczy, a najbliższy jej sercu jest strój minimalistyczny wie, czym jest paryski styl, możesz być pewna, że w jej szafie znajdzie się trencz!

Gdzie kupić taki płaszcz?

W przypadku trencza nie liczy się tylko materiał, ale także forma. Są takie z podkreśloną talią. Są takie, które mają bufiaste rękawy. Spotkać można takie płaszcze, które mają przeskalowaną formę. Co wybrać dla siebie? Nie kieruj się tylko modą. Nie zapominaj o tym, jaką masz sylwetkę. W końcu zależy Ci na tym, aby podkreślać atuty, a nie wady, prawda?

Jak w większości przypadków, sieciówki mają spory asortyment. Można przebierać w propozycjach. Poza galeriami handlowymi są jeszcze lumpeksy, a tam kryje się wiele perełek. Warto spróbować znaleźć coś tam dla siebie. Nikt nie mówi, że musisz od razu kupować! Przejdź się. Poszukaj. Wszystko zależy od Ciebie! 😊

brunetka w spiętych włosach stoi w płaszczu do połowy założonym i ceglastym golfie
fot. pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here