czerwone balony z helem
fot. pikrepo

Balony ślubne mogą być dodatkiem, który odmieni nawet najmniej atrakcyjną salę weselną i sprawią, że całość nabierze wyrazu. Jeśli nie wiesz, jak zakryć nieciekawy sufit, koniecznie skorzystaj z balonów. Pamiętać jednak należy, że mają całą masę innych zastosowań. Mogą być także główną atrakcją w czasie zabaw weselnych.

Spis Treści

Balony ślubne – ile kosztują?

Oczywiście to wszystko zależy od tego, ile chcecie zamówić balonów, jaki kolor, jaki rozmiar i jaki kształt. Ponadto kluczowe jest to, czy sami będziecie napełniać je helem, czy zdecydujecie się na pomoc w salonie. Natalia, która zajmuje się sprzedażą balonów okolicznościowych powiedziała nam, że aktualnie balony przeżywają swoje odrodzenie. Czy będzie ich coraz więcej „na salonach”?!

Można odnieść wrażenie, że „balonowy biznes” znów jest bardzo popularny. Przez kilka lat młode pary nie chciały nim przystrajać sali weselnej czy samochodu do ślubu. Dziś się sporo zmieniło. My sami jesteśmy zaskoczeni, że sprawa tak aktualnie wygląda. Pomysłów na to, jak użyć balonów, jest tyle, ile jest par. Naprawdę każdy ma inną wizję i ciężko nawet orientacyjnie podać widełki cenowe dla zainteresowanych osób. To jest kwestia bardzo indywidualna i zawsze zachęcamy do tego, by po prostu udać się do sklepu, w którym chce się zrobić zakupy i tam poprosić o pomoc. Ciężko zdecydować się na coś, gdy nie ma się doświadczenia w tym temacie. Jeśli są jakieś problemy, najlepiej zapytać! W końcu chodzi o najważniejszy dzień w Waszym życiu

balony jako dekoracja sali weselnej
fot. pexels

Co jest aktualnie modne?

Jeszcze kilka lat temu na czasie było wypuszczanie balonów tuż po ślubie cywilnym lub ślubie kościelnym. Dziś sprawa ma się nieco inaczej, ponieważ ludzie mają przeświadczenie, że robiąc coś takiego, po prostu szkodzą środowisku. Balony można jednak wykorzystać zupełnie inaczej! Możesz kupić takie, które będą tworzyć jakiś napis. Gdzie można je umieścić? Na przykład przy stole ze słodyczami, przy wejściu, nad parą młodą etc. Najczęściej narzeczeni kupują napisy: love, miłość, mąż, żona, słodycze, sweets, just married i inne. Tego typu dekoracje ślubne nie kosztują dużo, a są ciekawym dodatkiem.

Możesz zrobić z nich ściankę do tego, aby goście robili sobie zdjęcia. Wybierz jeden kolor albo postaw na różnorodność. Czasem jeden balon służy jako ozdoba na jednym okrągłym stole dla gości. Jest to na pewno tańsza opcja od kwiatów, a wcale nie mniej atrakcyjna dla oka.

Do jakiego typu wesela pasują?

Na pewno trzeba mieć na uwadze to, jaki charakter będzie mieć ceremonia. Jeśli będzie to wesele w stylu boho, balony nie do końca pasują do zieleni, drewna, wianka na głowie i klimatu blisko natury. Z całą pewnością natomiast możemy przyznać, że pasują do wesela glamour!

Przyjemne dla oka

Balony sprawdzą się genialnie w czasie pierwszego tańca! Do tego poproś orkiestrę lub dj-a, żeby puścili sztuczny dym. Na podłodze niech będzie dużo balonów. Efekt będzie nieziemski!

balony ślubne
fot. pxfuel

Jak wyglądają Wasze ślubne przygotowania? Na jaki główny motyw stawiacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here