Gdzie zrobić sesję narzeczeńską
fot. Pexels

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską? To pytanie zadają sobie pary, które chcą uczcić ten wyjątkowy moment w ich życiu. Coraz częściej pary decydują się na uczczenie tych chwil. Nie tylko sam ślub, ale i okres tuż przed nim. Czyż to nie jest piękne? Jak w takim razie zadbać o odpowiedni klimat? Gdzie zrobić zdjęcia, aby nie zbankrutować i móc cieszyć się pięknymi fotografiami?

Spis Treści

Co to jest sesja narzeczeńska?

To coraz popularniejsza forma uczczenia wyjątkowych chwil, jakimi z pewnością są zaręczyny! Kiedyś nie było takiej mody na to, aby celebrować to wydarzenie, ale w ciągu ostatnich kilku lat stało się to bardzo popularne.

Po co robi się sesję narzeczeńską?

Powodów jest naprawdę sporo! Chociażby taki, aby para mogła sprawdzić się przed obiektywem i poćwiczyć pozy, których użyją w czasie sesji ślubnej. To także okazja do tego, aby po prostu miło spędzić dzień 😉 Sposób na randkę jak znalazł! Wiele par wybiera tego samego fotografa na sesję narzeczeńską i wesele, a wcześniejsze spotkanie to dobra okazja do tego, aby się nieco lepiej poznać. Na koniec nie można zapomnieć także o tym, że to bardzo miła pamiątka, do której z chęcią za kilka lat będziecie wracać. Wiele par zdjęcia z takiej sesji dodaje do zaproszeń ślubnych lub do prezentów dla gości weselnych.

para trzyma się za ręce i idzie brzegiem morza
fot. Pexels

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską? 10 szalonych pomysłów

Są dwie rzeczy, które Was tylko ograniczają: pieniądze i wyobraźnia. Choć zapewniamy Was, że wcale nie musimy mieć dużego zaplecza finansowego, aby uczcić te ważne chwile.

  1. Miejsce poznania lub zaręczyn — wydaje się banalne, ale wcale takie nie jest. W końcu chodzi o uczczenie Waszej miłości, prawda?
  2. Nadmorskie klimaty — tylko sobie wyobraźcie, jak cudnie wypadną zdjęcia z Wami nad brzegiem morza!
  3. Górskie opowieści — szczególnie polecamy dla osób, które kochają aktywnie spędzać czas, bo połączycie przyjemne z pożytecznym
  4. Totalne szaleństwo! – a może sesja, która udokumentuje, gdy robicie wspólnie coś szalonego? Skok ze spadochronem, tatuaże dla par z cytatami o miłości lub kurs barmański. Czemu nie?!
  5. Domowe zacisze — sesja, która będzie ukazywać Waszą codzienność. Drobne gesty potrafią wyrażać więcej niż tysiąc słów!
  6. Wspólna pasja — a może jest coś, co kochacie robić wspólnie i właśnie to chcielibyście uchwycić na zdjęciach? Wspólne gotowanie, jazda na rowerze lub taniec?
  7. Przebieranki — może przenieść się w czasie? Impreza tematyczna lata 90 kojarzy się zawsze z dobrą zabawą 😉
  8. Centrum miasta — ostatnio popularne stały się kadry rodem z komedii romantycznych, gdy dwoje zakochanych stoi na chodniku pośród pędzących do pracy ludzi i trzyma się za ręce lub się całuje
  9. Z pupilem — takie zdjęcia zawsze wyjdą radosne, spontaniczne i serdeczne
  10. Piknik w parku — wiele osób korzysta z tego pomysłu, ponieważ fotografie wychodzą niczym z francuskich filmów o miłości!
para siedzi na łonie natury na kocu i jest ubrana na biało
fot. Pexels

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

Nie ma ściśle określonego dress code, ale przyjęło się, żeby unikać mocnego makijażu wieczorowego, wyszukanych stylizacji czy rzeczy oversize. Sesja tego typu z reguły wychodzi najlepiej, gdy mają w sobie pewien naturalny look i delikatność. Bez przerysowania i pozowania. Do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here