modne tatuaże damskie
fot. Pixabay

Modne tatuaże damskie to takie wzory, które będą pasować do niemal każdej kobiety. Ważne jest, aby nie tylko kierować się tym, co jest teraz na czasie, ale przede wszystkim tym, co Ci się podoba. Choć może brzmieć to jak banał, warto po prostu o tym pamiętać. O czym jeszcze powinnaś wiedzieć? Po pierwsze przemyśl wykonanie tatuażu, a po drugie wybierz dobre studio z pozytywnymi opiniami.

Spis Treści

Czy warto robić tatuaż?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego, czy to jest Twój pierwszy tatuaż, w jakim miejscu będzie, czy masz odpowiednie fundusze na niego i czy porządnie zastanowiłaś się nad tym, czy to dobry wybór. Posiadanie takiej ozdoby ma mimo wszystko wiele zalet. Możesz dzięki temu podkreślić swoją osobowość, wyrazić to, co czujesz lub po prostu mieć na ciele coś, co zwyczajnie Ci się podoba.

Modne tatuaże damskie. 5 wzorów na czasie

Poza wzorami warto także pomyśleć o miejscu, które wybierzesz. Gdzie tatuaż nie boli? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, ponieważ każdy z nas odczuwa inaczej ból, ale przyjęło się, że przedramiona bolą najmniej. Przechodząc do wzorów, wybraliśmy te, które najczęściej lądują na kobiecym ciele:

  1. Tekst – od lat kobiety wybierają np. cytaty o miłości, cytaty o życiu, a nawet cytaty o rozstaniu i proszą o wytatuowanie tych kilku słów na ciele. Taki wzór to dobry wybór, jeśli w Twoim miejscu pracy, nie możesz sobie pozwolić na dużą dziarę. Mniejszą łatwo zakryć i nie musisz się przejmować, że robisz coś wbrew zasadom savoir-vivre
  2. Wspomnienie – może to być ważna data, jakiś wzór, który dobrze Ci się z kimś kojarzy. Znaczenie tatuaży nie musi być oczywiste dla każdego, kto na niego patrzy. Najważniejsze, aby posiadacz dziary wiedział, co ona znaczy 🙂
  3. Minimalistyczne tatuaże – często można spotkać takie wzory na kobiecym ciele, ale nie tylko! Modne tatuaże męskie w dzisiejszych czasach wcale nie muszą oznaczać, że całe męskie ramię będzie pokryte dziarami 😉 To już nie te czasy!
  4. Znak zodiaku – takie tatuaże dla kobiet najczęściej wybierają te panie, które dopiero zaczynają przygodę z ozdabianiem ciała w ten sposób. Zamiast dużego motywu wolą wybrać coś mniejszego, ale za to stawiają na ciekawe miejsca na tatuaż.
  5. Motywy kwiatowe – to bardzo wdzięczny temat, do którego można podejść na setki sposobów. Te bardziej odważne panie mogą np. wybrać róże, które wylądują na całym ramieniu. Te kobiety, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tatuażami, mogą zdecydować się na delikatny motyw, który dodatkowo znajdzie się w miejscu, które nie będzie się rzucać w oczy
zbliżenie na kobiece ramię z tatuażem
fot. Pixabay

Tatuaż na prezent – czy to dobry pomysł?

To zależy od tego, jak dobrze znasz kobietę, której chcesz ofiarować bon do studia tatuażu. Nie staraj się nikogo uszczęśliwiać na siłę, bo może to przynieść odwrotny skutek. Jeśli natomiast dobrze znasz daną osobę i np. wiesz, że marzy o tym, aby mieć choćby nawet małą dziarkę, możesz śmiało dać taki podarunek. Na jaką okazję? Może to być oryginalny prezent na dzień matki, prezent dla żony lub prezent na urodziny dla koleżanki.

blondynka w krótkim, zielonym topie i okularach z tatuażem na dłoni na żółtym tle
fot. Pixabay

Masz gdzieś tatuaż?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here