Boho zaproszenia ślubne
fot. pexels

Boho zaproszenia ślubne przez ostatnie lata były na topie i to najprawdopodobniej dalej się nie zmieni. Pary Młode kochają ten wzór, który kojarzy się z czymś lekkim, zwiewnym, połączonym z naturą i zarazem eleganckim. Przywodzi na myśl letnie i ciepłe dni, gdy zielona trawa pokrywa pola. Wesele w stylu boho zawsze prezentuje się bardzo wdzięcznie, a żeby jeszcze bardziej podkreślić ten klimat, nie można zapomnieć o zaproszeniach ślubnych, które będą korespondować z takim charakterem przyjęcia. Wiele osób decyduje się także na winietki i księgę gości w podobnym stylu.

Spis Treści

Boho zaproszenia ślubne – czym się charakteryzują?

Na pewno warto zwrócić uwagę na kolor papieru. Bardzo często jest kremowy, beżowy lub biały. Poza tym nieodłączonym atrybutem takich zaproszeń są wszelkiego rodzaju liście, kwiaty, gałęzie i ogólnie wszystko to, co kojarzy się z naturą. Jeśli chodzi o konkretną roślinność, to najczęściej jest to monstera lub eukaliptus. Bardzo często taki typ zaproszeń kojarzy się z kimś, kto jest delikatny, romantyczny i kochający przyrodę. Mając przed oczami taką kartkę, oczyma wyobraźni widzi się niemalże od razu pannę młodą w boho sukni ślubnej z wiankiem ślubnym lub żywymi kwiatami we włosach oraz bukietem panny młodej z polnych kwiatów. Nie trzeba jednak korzystać z tych wszystkich elementów na raz. Wiele par łączy boho styl z minimalizmem. Co to znaczy w praktyce? Bez zbędnego okalania tekstu przez roślinność i nadmiernym stylizowaniem na styl romantyczny.

para młoda całuje się pod długim welonem panny młodej, która w dłoni trzyma bukiet z jasnych kwiatów
fot. pexels

Czy można mieszać style?

Pamiętaj o tym, że całe przyjęcie weselne jest układanką taką jak puzzle. Każdy element musi do siebie pasować i nie powinno dojść do takiej sytuacji, że coś wybierzecie z czystego przypadku. Jeśli stawiacie na boho, bądźcie w tym konsekwentni. Nie tylko zaproszenia, ale wspomnienia suknia, bukiet, dekoracje ślubne, a nawet malutkie podziękowania dla gości, który z reguły znajdują się na ich talerzykach. Wszystko musi tworzyć całość, która będzie przyjemna dla oka. Nikt nie mówił, że ślubne przygotowania będą łatwe 😊

Dla kogo jest boho styl?

Jak już wspomnieliśmy, taki charakter ceremonii ślubnej nie jest dla każdego. Jeśli na co dzień lubicie wielkomiejski gwar i bardziej od ciszy w lesie cenicie sobie spotkania przy winie w samym centrum miasta, powinniście zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujecie od takiego przyjęcia. Nie kierujcie się w żadnym wypadku modą i panującymi trendami. Ludzie są bacznymi obserwatorami i na pewno dostrzegą, że sami czujecie się źle w danej sytuacji.

panna młoda w obcisłej sukience  a za nią pan młody w czarnym garniturze obejmuje ją
fot. pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here